Malá australská smrt v kině

Zdroj: YouTube.com

Jak překonat nevítanou sexuální rutinu? Zapomeňte na všednost, přiveďte k životu své sexuální fantazie a hlavně, pojďte na to! Možný návod jak prolomit ledy přináší komedie Malá smrt (The Little Death) k vidění v české premiéře 29. 11. 2015 na Australském filmovém festivalu (http://aussiefilmfest.cz).

Originální komedie o sexu, lásce, vztazích a tajných tužbách spořádaných obyvatel poklidného předměstí australského Sydney. Potlačovaný sexuální chtíč a stereotyp je nejplodnější tvůrce partnerské krize. Malá smrt, což v australském slangu znamená orgasmus, vypráví o tom, co se stane, když lidé dají najevo, po čem skutečně touží.

Malá smrt 1
Zdroj: FANDA

Kam jsme schopni zajít, abychom dosáhli extáze? Některé fantazie jsou nebezpečné a snadno se vymknou kontrole, výsledky jiných sexuálních praktik jsou naprosto nepředvídatelné, jako například udržování tajného vztahu s vlastní manželkou.

 

Malá smrt 2
Zdroj: FANDA

Autor Josh Lawson ve svém režijním debutu objevuje fetiše několika párů, kteří se snaží okořenit svůj sexuální život. Skvěle odpozorované životní momenty přidávají na autenticitě jednotlivých postav. V mozaikovitě poskládaných příbězích se vtipně vypointované lidské osudy potutelně proplétají.

Malá smrt 3
Zdroj: FANDA

Scénář a režie: Josh Lawson
Hrají: Bojana Novakovic, Lachy Hulme, Damon Herriman, Josh Lawson, Lisa McCune, Patrick Brammall, Paul Gleeson, T.J. Power, Erin James, Kate Mulvany, Ben Lawson, Alan Dukes, Kate Box, Tasneem Roc

 

To pravé australské vzrušení nabízí Australský filmový festival,  který proběhne 26. - 29.11. 2015 v pražském kině Lucerna a 4. – 6. 12. 2015 v kině Mladosť v Bratislavě.

Více na: aussiefilmfest.cz

FANDA