Aktualizováno 5.10. 2018 14:11

Mark Wahlberg překvapil extrémním denním režimem. Takhle se udržuje v kondici!

Mark Wahlberg patří mezi nejžádanější herce Hollywoodu. Zároveň je to velký ranař, který neskutečně maká na své postavě.

Mark má tělo samý sval a je vidět, že v posilovně je jako doma. Nyní herec a táta od rodiny přiblížil fanouškům svůj denní režim, nad kterým budete jen nevěřícně kroutit hlavou. 

 

Herec vstává každý den už ve 2:30 ráno. Po probuzení ihned míří do posilovny, kde si dá pořádně do těla. Poté se vrhne na snídani, vyřídí pracovní emaily a telefonáty, zajde do kryokomory a do oběda stihne i partičku golfu.

 

Odpoledne čekají herce rodičovské povinnosti a ve čtyři hodiny je opět čas na posilovnu. Po ní následuje sprcha a přesně v 19:30 je čas jít do postele.

 

Když Mark napsal svůj každodenní režim na Instagramu, fanoušci jen zírali s otevřenou pusou. Následně se ozvalo pár lékařů a výživových poradců, kteří začali prohlašovat, že tak extrémní životní styl není příliš zdraví a zatímco Walhbergovo tělo si už něj zvyklo, obyčejný člověk bez dobré fyzické kondice by se do něj rozhodně neměl pouštět. Hrozí natiž naprosté selhání organismu.

 

Mark Walhberg - denní režim

Nova action

Diskuze