McGregor v potížích! Známý bojovník zmlátil syna mafiána a je mu vyhrožováno smrtí!

Conor McGregor
Zdroj: Profimedia
Conor McGregor

Šampion UFC Conor McGregor je pořádný tvrďák, který se s ničím moc nemaže a ani v soukromém životě se nebojí pustit do pořádné rvačky. Tentokrát však známý bojovník možná přestřelil a médii proběhla zpráva, že se Conor dostal do potyčky s irskou mafií.

11 fotek
Horká hlava McGregor se měl údajně dostat do bitky v jednom irském baru, kde měl zbít dva muže, přičemž jeden z nich je synem Grahama „The Wig“ Whelana, vysoce postaveného člena kartelu drogové mafie, který sice sedí ve vězení, ale jeho organizace Kinahan je dál aktivní a svou činností už dlouhou dobu nedá spát policejním orgánům v celém Irsku.

 

To, že je Conor momentálně nejpopulárnějším sportovcem světa, je však kartelu úplně jedno a bojovníkovi dali na výběr. Buď zaplatí 1 milion dolarů, nebo si to odnese smrtí.

 

Ačkoliv zprávy o výkupném nebyly potvrzené, média spekulují, že McGregor už částku zaplatil, protože policie nemá o celém incidentu žádné hlášení, a proto ho ani nezačne vyšetřovat.

 

Samotný McGregor se k situaci doposud nevyjádřil. Na svůj Instagram pouze nahrál video, ve kterém je v kapuci a k příspěvku přidal slovo „celebrita“, což je výraz z mnoha titulních zpráv právě o rvačce v baru.

 

Fotografie muže, jenž měl od Conora dostat nakládačku: 

 

 

Nova action