McGregor vs. Nurmagomedov: Podívejte se na nejzásadnější momenty ze zápasu roku!

Zápas, o kterém se bude mluvit ještě hodně dlouho! V Las Vegas skončila jedna z nejsledovanějších bitek UFC. Doposud neporažený šampion v lehké váze Khabib Nurmagomedov porazil Conora McGregora, který se do ringu vrátil po dvou letech.

4 fotky
Nurmagomedov měl po celý zápas značně navrch. Fanoušky i komentátory překvapila především jeho skvělá technika boxu, kterou před samotným zápasem snižovala řada největších odborníků. Slavný Rus ale předvedl několik přesných úderů a několikrát přitlačil McGregora do pletiva, kde Ir schytal několik ran.

 

Po třech zajímavých kolech rozhodlo o vítězství urostlého Rusa kolo čtvrté. Nurmagomedov dostal McGregora na zem, zaklínil jeho hlavu a Ir se po pár vteřinách škrcení okamžitě „odklepal” a souboj vzdal.

 

Celý zápas pochopitelně provázelo spoustu emocí. Ke konci se však stalo něco, co rozhodně nikdo nečekal. Vítěz Nurmagomedov se nechal emocemi zjevně až příliš unést a po výhře vyskočil z klece a pustil se do zápasníka Dillona Danise, jenž pochází z McGregorova týmu a který v minulosti Rusa několikrát kritizoval.

 

Vyřizování účtů dvou nadaných zápasníků nakonec vyeskalovalo v bitku v hledišti, kterou musela zastavovat ochranka. Na McGregora navíc do klece skočili dva muži, kteří frustrovaného ahlavně vyčerpaného zápasníka napadli ze zadu.

 

K slavnostnímu vyhlášení vítěze nakonec vůbec nedošlo. Ačkoliv se Nurmagomedov dožadoval svého mistrovského pásu, promotér zápasu Dan White mu ho v takové situaci odmítl dát a rozčílený Rus se tedy po chvíli odporoučel přímo do šatny a cestou to ještě schytal od irským fanoušků, kteří ho několikrát polili pivem.

 

Nestihli jste zápas v televizi? Přinášíme vám z něho ty nejzajímavější momenty!

 

 

 

 

 

 

Nova action