Michael Schumacher se měl objevit v novém dokumentu. Premiéra se odložila!

Michael Schumacher
Zdroj: Profimedia

Všichni fanoušci a obdivovatelé Michaela Schumachera byli natěšeni na 5. prosince. V ten den se měl totiž legendární pilot Formule 1 objevit v dokumentu o jeho životě a od doby své nehody tak vlastně ukázat svou tvář. Premiéra dokumentu se však odkládá!

 Schumacher měl před šesti lety vážnou nehodu na lyžích a dlouhou dobu byl v kómatu. V roce 2015 se z něho však probral o ještě tento rok opustil nemocnici. O jeho současném zdravotním stavu toho však ví veřejnost pramálo, protože Michaelova manželka vše drží v naprosté tajnosti. V prosinci letošního roku se však měl objevit dokument o Schumacherově životě, kde se měl údajně závodník fanouškům ukázat na pár sekund se svou rodinou. Jeho příznivci by tak konečně mohli vidět, jak na tom v současnosti po zdravotní stránce je.

Tvůrci filmu nyní ale zveřejnili špatnou zprávu a potvrdili, že premiéra dokumentu se odkládá. A to minimálně o rok! „Materiálu je opravdu hodně a na jeho zpracování potřebujeme více času,“ řekl mluvčí společnosti B14 Film a řadě lidí právě toto vyjádření nesedí. Spekuluje se totiž o tom, že Schumacherův zdravotní stav je velmi vážný, a právě proto se premiéra dokumentu odkládá.

 

Michael Schumacher
Zdroj: Profimedia

Nova action