Microsoft chystá další novinku. Pracuje na skládacím tabletu

Microsoft připravuje nový tablet
Zdroj: Microsoft

Milovníci techniky, pozor! Firma Microsoft si na příští rok připravila zajímavou novinku. Mělo by se jednat o zcela nový skládací tablet, jenž by měl spojit tablet se smartphonem a obsahoval by i plný operační systém Windows 10.

Nový tablet by měl vycházet pod názvem Andromeda a podle zprávy, kterou vydal web Liliputing.com, se bude jednat o skládací tablet podobný knížce. O podobný kousek se Microsoft pokusil už loňský rok, ovšem výrobek s názvem Courier se nikdy ani nedostal do produkce


Ačkoliv konstrukce Andromedy bude díky složení relativně malá, tablet by měl nabídnout dostatečně velkou plochu pro operační Windows 10. Rovněž se přes něj bude dát moct telefonovat a trvalé připojení na mobilní síť by mělo být bezproblémové.


Zařízení o dvou displejích by mělo kombinovat čipset s ARM procesorem, díky čemuž by měla být výdrž baterie mnohem vyšší, než je to běžné u jiných notebooku s Windows 10. Podle posledních informací se Microsoft nebude s tabletem snažit cílit na každého uživatele. Andromeda by měla zacílit na ty profese, kde se předpokládá vytváření textů a poznámek.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Kališnikov už nejsou jen zbraně. Firma představila elektronické motorky

Bojová výstroj budoucnosti: Rusko představilo Ratnik-3

 

Nova action