Muž pozval svou přítelkyni do kina. Musí se však řídit jeho přísnými pravidly!

Kino
Zdroj: Thinkstockphotos

Není nic horšího, než když jste v kině na filmu, na který jste čekali snad celou věčnost, a zážitek vám zkazí neukáznění lidé kolem vás, kteří během promítání prostě nezavřou pusu! A jak všichni asi víte, mezi takové lidi se často řadí manželky a přítelkyně.

Nebylo by proto vždy lepší nastavit pro partnerku přísná pravidla? Bylo! Ušetří vám to totiž spoustu nervů.

 

Uživatel Twitteru jménem Stanley zveřejnil na svém účtu konverzaci mezi neznámým mužem a jeho přítelkyni. V ní se můžeme dozvědět, jakými pravidly se musí žena řídit, když chce společně se svým přítelem zajít na dlouho očekávaný film Avengers: Infinity War.

 

„Chceš se mnou zajít na Avangers?,“ ptá muž své přítelkyně. „Ano, zlato,“ odpovídá ona, načež jí obratem přijde zpráva, která ji jistě odrovnala. A jsme si jisti, že velmi pobaví i vás! Tady je:

 

„Dobře, ale tady jsou pravidla:

 

1. Koupím ti cokoliv chceš před promítáním. Kolu, popcorn, sladkosti, pití, a dokonce i párek v rohlíku. Během filmu mě ale nesmíš poprosit o nic!

 

2. Žádné mluvení během filmu. Nechci být rušen. Pokud máš nějaké otázky, napiš si je. Odpovím ti na ně, až film skončí.

 

3. Žádné držení za ruce. Vyruší mě to a já přijdu o to, na co jsem čekal dlouhých 10 let. Mazlení nech na později. Myslím tím i polibky.

 

4. Když ve filmu umře hlavní hrdina, budeme brečet společně. Pokud brečet nebudeš, jdeš domů.

Avangers: Infinity War
Zdroj: YouTube.com

5. Pokud kino zrušíš, musím to vědět do 24 hodin. Možná pak půjdu s někým jiným, třeba s Jessym. Pokud to zrušíš na poslední chvíli, budu muset film sledovat sám a ty později čekej hovor od mého právníka.

 

6. Když nějaký bílý chlápek vlítne do sálu a bude chtít všechny postřílet, potřebuju, abys ho rychle zneškodnila. Policii zavolej, až film skončí.

 

Pokud všechny podmínky dodržíš, po filmu tě vezmu na tvou oblíbenou zmrzlinu. Nějaké otázky?“

 

No není to geniální? Tato pravidla by měla poputovat všem, kteří v kině neumí zavřít pusu! :)

Nova action/BoredPanda.com