Muž zázrakem přežil srážku s autobusem. Neuvěříte, co udělal přímo po nehodě

Muž přežil srážku s autobusem
Zdroj: Youtube/Facebook

Tak tomu se říká klika. Brit Simon Smith (53) přecházel ulici, když v tom ho srazil autobus. Normálně by se jednalo o jednoznačný "smrťák". Při Simonovi však v té chvíli stáli všichni svatí a muž srážku přežil. Neuvěříte, jak se navíc přímo po nehodě zachoval.

Srážku muže s autobusem zachytily průmyslové kamery. Z nahrávky je jasně vidět, že Simon naštěstí nevlítl přímo pod kola, ale autobus ho odstrčil před sebe. Ze srážky tak vyvázl jen s pár modřinama. 

 

Jiní by patrně po takové nehodě zůstali v šoku a na místě by čekali na pomoc. Simon však zůstal v klidu. Vstal ze země a odešel do hospody, kde si nejdřívě objednal pivo a teprve pak požádal servírku, aby zavolala policii. Když strážníci dorazili na místo nevěřili, že k nehodě opravdu došlo. S případem, kdy člověk přežije srážku s autobusem, se ještě nesetkali.

 

"Nikdo mi nevěřil. Policie i zdravotníci si mysleli, že mě srazily trosky. Přesvědčil je až záznam z kamer," řekl muž pro britský deník The Sun. To, že srážku přežil, považuje za naprostý zázrak. "Jsem šťastný, že jsem na živu," dodal otec dvou dětí, který si jistě nyní bude svého života vážit jako nikdy předtím.

  

Nova action