Publikováno 28. 1. 2019

Násilník před barem napadl ženu. Zpacifikoval ho bývalý zápasník UFC!

Denis Stojnič
Zdroj: YouTube.com

Kdysi bojoval za UFC, nyní je majitelem klubu. Silné pěsti však Denis Stojnic ze Sarajeva vlastní pořád, a ačkoliv ho už v kleci neuvidíte, na své staré povolání rozhodně nezapomněl!

Denis v současnosti vlastní noční klub v Bosně a Hercegovině nazvaný Dorian Gray. Protože má podnik vysokou propagaci na Instagramu, denně ho navštěvuje mnoho lidí a bývalý zápasník s přezdívkou Postrach si na malé tržby rozhodně nemůže stěžovat.


Denis se o klub velmi dobře stará a často ho i sám navštěvuje, aby se ujistil, že je o jeho hosty dobře postaráno. Když jednou v noci vyrazil do kluby a sledoval bezpečnostní kamery, nestačil se divit. Na jedné kamer byl vidět neznámý muž, který u východu baru surově napadl mladou ženu, a dokonce jí praštil i silně do hlavy.

 
Jakmile si potyčky Denis všiml, vyběhl z klubu, přišel za dvojicí a muže okamžitě poslal k zemi, kde ho zpacifikoval několika ranami a počkal na příchod bezpečnostní služby.


Jeho pohotové reakce si samozřejmě všimla i média a Denise označila za hrdinu. On samotný však zůstává skromný a o svék činu mluví jako o samozřejmosti. „Když jsem na kameře viděl, že velký chlápek, dokonce větší než já, praštil ženskou do hlavy, okamžitě jsem vyrazil ven. Jakožto muž, občan a taky majitel klubu mám povinnost zajistit, aby se tam každý cítil bezpečně. Zvláště ženy, “ řekl později Postrach novinářům a dodal, že v Sarajevu je násilí na ženách stále velkým problémem a je na čase se mu konečně postavit.

 

Jak Denis muži naložil? Podívejte se na video:

Nova action

Diskuze