Novinky z natáčení Rychle a zběsile 9! Která slavná hudební hvězda se ve filmu objeví?

Herci z Rychle a zběsile - 1
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj

Natáčení devátého dílu Rychle a zběsile provází mnoho dobrých, ale i špatných zpráv ze zákulisí. Po nedávné informaci o tom, že byl z filmu vyškrtnut Dwayne Johnson se fanoušci mohou těšit na jinou hvězdu, která se v slavné sérii objeví.

Ačkoliv natáčení stále probíhá, tvůrci i herci bombardují sociální sítě fotkami z placu. Podle nového příspěvku Vina Diesela pak můžeme zjistit, že v devátém díle se objeví i rapperka Cardi B, která se kromě hudby nyní trochu věnuje i herectví a má za sebou už i svůj první film Zlatokopky. Další novinkou je i obsazení zpěváka a Don Omara. Ten si znovu střihne roli Rica Santose, který se objevil v Rychle a zběsile 4, 5, 6 a 8.

 

Devátý díl režíruje Justin Lin a scénář napsal Daniel Casey. V hlavních rolích hrají Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludacris či Nathalie Emmanuel. Původně se měl ve filmu objevit znovu i Dwayne Johnson, který ale nakonec z projektu odstoupil. Důvodem jsou pak možná velké neshody s hereckým kolegou Dieselem, který už prý při natáčení osmého dílu měl velký problém s tím, že Johnson ve filmu hraje a jeho postava má velký prostor. Jak ostatně sám režisér Lin po uvedení snímku přiznal, herci se na place tak moc nemohli snést, že jejich společné scény musely nahrazovat dvojníci. Ega hollywoodských hvězd zkrátka někdy sahají až do nebes.

 

Vin Diesel a Cardi B
Zdroj: Instagram

Nova action