Po čem ženy touží aneb Co chce v posteli zažít 4 z 5 žen?

Skupinový sex
Zdroj: Thinkstockphotos

Ačkoliv se hodně lidí bojí před partnerem přiznat své sexuální fantazie, sexuologové se shodují na tom, že mluvit o nich je zdravé. Slouží to totiž k prohloubení vzájemné důvěry.

To, po čem lidé v sexu skutečně touží, se rozhodl zjistit americký web seznamkový Simpatic.us. A zaměřil se převážně na ženy!

 

Díky srovnání odpovědí až 2700 uživatelů tak můžeme zjistit, o čem ženy tajně sní.

 

1. Mluva „dirty“ stylu


Skoro 81 % žen přitahuje, když jejich partner mluví během sexu sprostě a oplzle. Je podle nich však nutné poznat, kde má druhá osoba stanovené hranice. Může se totiž stát, že z pusy vypustíte něco, co už je vážně přes čáru a z vášnivé noci nebude absolutně nic!

 

2. Návštěva striptýzu


Je to poněkud překvapivé, ale skoro 70 % žen přiznalo, že by klidně zašlo se svým partnerem na striptýz. A rozhodně by se tam prý nenudily. Striptýzy a kluby totiž bývají silně nabity intenzivní sexuální energií, jenž se může podepsat na večeru plného zcela netušených zážitcích pro obě strany.

 

Sex
Zdroj: Thinkstockphotos

 

3. Použítí sexuální hračky


Celých 63 % žen se vyslovilo v tom duchu, že je vzrušuje použítí sexuální hračky. Podle nic totiž přinesou do sexu svěží vzduch a zvýší uspokojení. Nejoblíbenější hračkou se podle odpovědí stal vbrátor. Hned za ním skončily venušiny kuličky a vibrační kroužek.

 

ČTĚTE TAKÉ: 

Jak často chtějí Češky sex? Číslo vás překvapí!

ODHALUJEME PORNOMÝTY: Proč muži chtějí mít sex se ZRZKOU?

 

4. Šátek na očích


Celých 58 % žen sní o tom, aby měly během sexu přes oči zavázaný šátek. Nečekané chování a polibky na různá místa totiž okamžitě navozují neuvěřitelné vzrušení a sex je potom mnohem zajímavější.

Nova action/Menshealth.com

Diskuze