Poslední video před smrtí Chestera z Linkink Park: Co zpěvák prožíval?

Chester Bennington a Talinda Bennington
Zdroj: Profimedia

Už to budou skoro dva měsíce, co hudební svět zaskočila tragická zpráva o sebevraždě frontmana kapely Linkink Park Chestera Benningtona. Nyní vdova po zesnulém zpěvákovi zveřejnila na Twitteru dojemné video, jenž vzniklo jen 36 hodin před Chesterovou smrtí.

Slavný rocker byl nalezen mrtví 20. července ve své rezidenci v Californii. Z tohoto světa se rozhodl odejít dobrovolně. Psychické problémy a deprese už dál nemohl unést, a tak se oběsil. Zpěvákova rodina zůstala v šoku. Jeho šest potomků nevěřilo, že by se něco takového mohlo stát. 

 

"Ztratila jsem duševního přítele. Mé děti ztratily svého otce - svého hrdinu. Měli jsme pohádkový život, který se nyní proměnil v Shakespearovskou tragédii," napsala na sociální sítě Benningtonova žena Talinda pouhý týden po tragické události. Nyní, po dvou měsících, sdílela na Twitteru dojemné video.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Pohřeb Chestera Benningtona: Rozloučilo se s ním téměř 200 lidí

 

Na nahrávce vidíme samotného Chestera, jak má úsměv od ucha k uchu a radostně vtipkuje se svým malým synkem. "Takto vypadala deprese pouhých 36 hodin před jeho smrtí. Miloval nás. My jsme milovali jeho," připsala k videu Talinda. Krátkou ukázkou vysmáteho manžela tak chce společnosti ukázat, že deprese "nemá tvář" a chování člověka s psychickými problémy je velmi proměnlivé.

 

Nova action