První oficiální fotografie k filmu Captain Marvel jsou venku!

Captain Marvel
Zdroj: Entertaiment weekly

Už příští rok se fanoušci filmů od společnosti Marvel dočkají další superhrdinského bijáku. A tetokrát bude v hlavní roli žena!

7 fotek
Už 7. března vstoupí do kin snímek Captin Marvel, ve kterém si krásnou superhrdinku zahraje oscarová herečka Brie Larson. Její postava se v civilním životě bude jmenovat Carol Danversová a podle všeho půjde o jednu z nejmocnějších superhrdinek ze světa Avengers, která by měla hrát klíčovou roli v poražení padoucha Thanose v nadcházejících Avengers 4.

 

Ve filmu Captain Marvel se bude děj odehrávat v devadesátých letech. Tedy v době, kdy už pilotka amerického letectva Carol zná své superschopnosti a ví, jak s nimi nakládat.

 

Můžeme se těšit i na dobře známe postavy z předešlích dílů Avanger - například na ředitele Shieldu NIcka Furyho v podání Samuela L. Jacksona. Zcela novou postavou bude velitel Starforce a mentor Captain Marvel v podání Jude Lawa.

 

Ačkoliv samotný snímek vstoupí do kin až příští rok, časopis Entertainment Weekly vydal už teď první oficiální filmové fotky.To fandům usnadní nekonečné čekání na první zveřejněný trailer, který by se však podle posledních informací měl dostat na světlo světa během příštích dnů.

 

Podívejte se na fotografie v galerii.

 

Nova action