Žhavá kráska z Playboye: Sara se fotí v přírodě NAHÁ!

Sara Jean Underwood
Zdroj: Instagram

Máme tu další slavnou kočičku z Instagramu. Modelka Sara Jean Underwood se pyšní opravdu výstavním tělem. Jelikož miluje přírodu, své bujné křivky vystavuje v horách, na loukách i v lese při stanování. Zaručujeme vám, že s touhle holkou byste na čundr jistě s radostí vyrazili.

13 fotek
Krásce je 32 let, avšak na první pohled vypadá na čerstvých pětadvacet. V minulosti se objevila na titulce magazínu Playboy. Není divu, její ňadra a pozadí jsou pro tento preštižní časopis jako stvořené. 

 

Sara pochází z amerického státu Oregon a velké množství času ve svém dětství strávila právě venku v přírodě, takže jí nebyla nikdy cizí. Její velikou zálibou je i cestování. Modelka proto na svém Instagramu, který má už 7 milionů sledujících, vystavuje své fotografie z cest. Rozhodně jí však nečekejte oblečenou v teplákách, pohorkách a plášťence. Na svých snímcích je Sara buď nahá, nebo má na sobě jen titěrné plavky.

 

A protože se modelka opravdu neřadí mezi žádné stydlivky, svým fanouškům slíbila, že se v budoucnu můžu těšit na její daleko více odvážnější fotografie. Tak milá Saro, my netrpělivě čekáme!

 

Na sexy fotografie se podívejte v galerii.

 

Nova action