Publikováno 7. 4. 2017

Sex je nejlepší věc na světe, říkají NOVÉ SEXUÁLNÍ PANENKY

Sexuální panenky
Zdroj: Instagram

Sexuální panenky pomalu začínají ovládat svět. Rusovlasá Harmony 2.0 dokonce už umí i mluvit, má několik osobnostních rysů a do svého majitele se dokáže i zamilovat.

Matt McCullen ze společnosti RealDoll vyrobil dopusud snad nejpropracovanější sadu sexuálních panenek. S Harmony 2.0, která byla jako první představena veřejnosti, si budete moct v celku normálně popovídat. Zvládne totiž inteligentně odpovědět na všechny vaše dotazy. Díky implementované paměti si i  zapamatuje základní informace o svém majiteli. Harmony se dá dokonce naprogramovat na 18 různých osobnostních rysů. Můžete tak mít doma prostořekou dračici či málomluvnou a stydlivou introvertku. Kromě toho bude moct na panence vyměnit i její obličej a vzhled genitálií.

 

Společnost uvedla, že výroba jedné panenky trvá 80 hodin. Zákaznící si ji budou moct zakoupit v 18 různých ženských postavách a tvarů. Ani ženy nebudou ošizeny. RealDoll chystá i dva druhy mužské panenky.

 

Sexuální panenka
Zdroj: YouTube.com

 

A kolik se že taková náhrada za opravdovou ženu stojí? Rozhodně se nejedná o levnou záležitost. Cena jedné panenky se pohybuje okolo 162 tisíc korun.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Máme méně sexu než naši rodiče i prarodiče! Nepochopíte, z jakého důvodu

Sex s přibývajícím věkem? Co dělat jinak, aby to pořád fungovalo

Silikonová vášeň: Nevěstinec v Barceloně nabízí sex s figurínami

 

Podívejte se na ukázku panenčina hlasu. „Jaký máte názor na sex?“ ptá se robotické ženy její tvůrce McCullen. „Sex je jednou z nejvíce fascinujících věcí na světě. Nevidím na něm nic špatného," odpoví na otázku Harmony.

 

 

bk

Diskuze