Publikováno 12. 9. 2018

Sexy servírka obsluhovala nahá. Zákazníci si toho skoro nevšimli!

Servírka obsluhovala nahá
Zdroj: Youtube

Krásná servírka Shannon se v baru, kde obsluhuje, postarala o pořádný rozruch. Proč? Obsluhovala nahá! Většina hostů si toho však zprvu vůbec nevšimla.

 Shannon se nechala přemluvit k otestování bodypaintingu, tedy k malování na tělo. Dvě nadané malířky jí na nahou postavu nakreslily kraťasy a tílko, které byste od originálů téměř nepoznali. Půvabná blondýnka tedy na první pohled působila jako normálně oblečená mladá žena, ačkoliv ve skutečnosti na sobě měla jen kalhotky.

 

V práci Shannon zažila opravdu zajímavý den. Prvních pár minut si zákazníci vůbec ničeho nevšimli. Když k nim však přistoupila blíž, většina si uvědomila, že je oblečení jen namalované.

 

Reakce na originální pracovní úbor byly různé. Pánové na Shannon zírali s otevřenou pusou, a dokonce se nebáli na její pomalovaná ňadra kouknout pěkně zblízka. Dámy si nic podobného prý nedovolily, rozhodně se však neostýchaly Shannonin bodypainting okomentovat. Zatímco pro některé byla servírka pěkná nestyda, našly se i ty ženy, které Shannon pochválily postavu a ocenily její odvahu.

 

Nova action

Diskuze