Šílený trend v Thajsku: Muži si nechávají vybělit penis

Bělení genitálii
Zdroj: YouTube.com

Je známo, že lidé v Asii jsou přímo posedlí bílou pokožkou a do bělících krémů investují nemalé částky peněz. Bělejší barva kůže je totiž v asijských zemích neuvěřitelně ceněná a dokazuje, že její nositel je z vyšší společnosti. Trend, kdy si ženy nechávají vybělit své genitálie, funguje v Thajsku už delší dobu. Nyní však i tamní muži rozhodli, že nesmí zůstat pozadu a začali si i oni bělit své přirození.

Bělení penisů se provádí na klinice v Bangkoku, kde podle tamních lékařů podstupuje proceduru až 100 tisíc mužů měsíčně ve věku od dvaadvaceti do pětapadesáti let.

 

K bělení pokožky je užíván laser, který z kůže odstraní melanin, a pro kýžený výsledek je třeba sezení na klinice absolvovat pětkrát, za což zájemci zaplatí v součtu kolem 14 tisíc korun.

 

Ačkoliv thajští muži mají pocit, že procedura je výhodná a třeba jim i pomůže vyšplhat ve společenském žebříčku, thajské ministerstvo zdravotnictví zaujalo na celou věc dost negativní postoj. „Trend o laserovém bělení penisu není nijak prospěšný, jedná se jen o zbytečné utrácení peněz, procedura má navíc více možných negativních než pozitivních efektů,“ řekl Dr. Keeratihuttayakorn a dodal, že hrozí bolesti, záněty a zjizvení.

 

ČTĚTE TAKÉ:

BLOG: Vede hubnutí k lepší erekci?

5 nejšílenějších sexuálních zranění, na jaké kdy doktoři narazili. Tohle byste vážně zažít nechtěli!

Newyorský plastický chirurg Darren Smith navíc varuje, že kromě popálenin a vizuálních komplikací podle něj může kúra permanentně snížit nebo zcela eliminovat citlivost penisu.

 

Tak co myslíte, není raději lepší zůstat pouze u bělení prádla?

Nova action