Slavní youtubeři si to znovu rozdají v boxu! Kdy se Logan Paul a KSI utkají v ringu?

Logan Paul a KSI
Zdroj: Instagram

Boxerský zápas dvou velkých youtuberů Logana Paula a KSI byl událostí, kterou sledovaly tisíce jejich fanoušků. A protože tehdy zápas dopadl nerozhodně, youtubeři se rozhodli, že se v ringu utkají znovu.

Logan a KSI vždy patřili mezi velké internetové rivaly a jejich vzájemné hašteření bavil celý online svět. Youtubeři se proto jednoho dne rozhodli uspořádat první neprofesionální zápas v boxu který se odehrál 25. srpna v Londýně a vzbudil velký ohlas.

 

Kontroverze okolo zápasu přitom začala už první tiskovou konferencí, na které se odehrála velká bitka obou znepřátelených týmů a organizátoři ji museli kvůli tomu předčasně ukončit. Samotný zápas poté už tak zajímavý nebyl a fanoučci byli zklamaní. Třiadvacetiletý Logan Paul totiž sliboval, že svého soka v ringu rozdrtí a složí ho už v druhém kole, ale nakonec zápas skončil nudnou remízou. Fandové se navíc domnívají, že Logan byl s KSI už byl předem domluven na tom, jak to v ringu dopadne a celá událost vznikla jen za účelem vydělat další miliony navíc.

 

Aby hoši přesvědčili fanoušky, že zápas opravdu nebyl domluvený, rozhodli se uspořádat odvetu. Ta by měla podle nejnovějších informací proběhnout už 9. listopadu v Staples Center v Los Angeles. Bude mít zápas tentokrát jasného vítěze? To uvidíme! Už teď je však jasné, že na dalším zápasu s dobře promyšleným marketingem siyoutubeři znovu pořádně namastí kapsy.

 

Nova action