Smutné dětství, vlastní džíny i roky v armádě! Co všechno jste nevěděli o Chucku Norrisovi?

Zdroj: YouTube.com

Nejdrsnější drsňák ze všech drsných, neporazitelný bitkař a hlavně jediná oficiálně nesmrtelná bytost na planetě. To vše je Chuck Norris. Filmová legenda a hvězda kultovního seriálu Walker Texas Ranger, jejíž jméno zná celý svět.

8 fotek
Ačkoliv si všichni myslíme, že víme o Chuckovi vše, opak může být pravdou. Sestavili jsme pro vás seznam věcí, které jste o slavném zrzounovi možná nevěděli.

 

Pravé jméno


Chuck Norris není hercovo pravé jméno. V rodném listě má  napsáno Carlos Ray Norris. Křestní jméno Chuck začal používat až když se mu podařilo prorazit ve světě filmu.


Vlastní jeansy


Na vrcholu své kariéry měl Chuck svou vlastní řadu džínů. Jmenovaly se Action Jeans, byly velmi těsné, ale zároveň pružné.

 

Podpora Trumpa

V boji o post prezidenta USA v roce 2016 podpořil Norris Donalda Trumpa. S miliardářem a konečným vítězem voleb se prý v minulosti několikrát setkaL a vždy ho překvapil svou povahou.

 

Fenomenální schopnosti Chucka Norrise bodovaly v celé řadě reklam - od limonád až po automobily.

 

 

 

 


Úspěšný zápasník


Ještě než se Chuck stal filmovou tváří, jeho účast v "karate lize" mezi lety 1964 až 1974 jej skrze 183 výher, 10 proher a 2 nerozhodné mače protlačila mezi špičku. Po šest let za sebou tehdy držel titul světového mistra střední váhy. Otevřel si i svou vlastní karate školu, kam chodili slavné hvězdy.


Vlastní komiks

 

V polovině osmdesátých měl Chuck vlastní komiksový seriál nazvaný Chuck Norris: Karate Kommandos. Projekt však nebyl příliš úspěšný a po pěti epizodách byl zrušen.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak dobře znáte seriál Walker Texas Ranger? OTESTUJTE SE!

Walker Texas Ranger se začal natáčet před 24 lety. Co dělají jeho hlavní hvězdy dnes?

 

Stydlivý chlapec

 

Ačkoliv se to zdá možná neuvěřitelné, Chuck v dětství rozhodně nepatřil mezi děti, co by v kolektivu působily suverénně. Jak herec sám přiznal v několika rozhovorech, jako malý kluk byl obtloustlý, tichý, stydlivý a od spolužáků ve škole sklízel jen posměch.

 

Voják v armádě

 

Norris sloužil po čtyři roky jako člen vojenské policie a ostrahy. Jako voják působil i v Jižní Koreji, kde se poprvé seznámil s bojovým uměním. V armádě u 101. výsadkové mimochodem později skončil i jeho bratr. Ten však zemřel na misi v roce 1970.

 

Problémy v rodině

 

Rozhodně se nedá říct, že by tat slavná mlátička měla ideální dětství. Chuckovi rodiče se v jeho šestnácti letech rozešli. Norrisův otec navíc nebyl příliš schopný se postarat o rodinu a často pil.

 

Seriál Walker Texas Ranger s Chuckem Norrisem v hlavní roli sledute na kanálu Nova action. Program vysílání naleznete ZDE

Nova action