FOTO: Jak to vypadá uvnitř soukromé luxusní ponorky?

Soukromé limuzíny, jachty i letadla. To vše je pro miliardáře naprostou samozřejmostí. Kdo nemá svůj vlastní tryskáč, jako by nebyl. A protože je svět boháčů těmito luxusními dopravními prostředky už přehlcen, designéři a architekti přichází s velkou novinkou. Už od roku 2018 si bude moct smetánka z celého světa pořídit vlastní moderní ponorku.

Už žádné mejdany a cestování na moři, ale pod mořem! Luxusní ponorku společně zhotovily firmy Ocean Submarine, Bosch a Rolls-Royce. Její prototyp bude potencionílním kupujícím představen v lednu 2018. Interiér tohoto podvodního plavidla, kam se vejde až 20 cestujécích, bude opravdu přepychový. Už podle prvních zveřejněných návrhů je vidět, že nebudou chybět velké kožené sedačky a plazmové obrazovky. Pořádná párty v ponorce se navíc nebude muset konat pouze pod mořem. Podle tvůrců bude ponorka obsahovat i speciální podvozek, díky kterému se dostane i na pláž.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jachta inspirovaná komiksovou postavou. Uhodnete jakou?

Nejozbrojenější muž USA: Se stovkami samopalů i spí!

 

A kolik že taková soukromá ponorka bude stát? „Zaměřujeme se na nejbohatší klientelu,“ řekl pro britský deník The Sun generální ředitel Ocean Submarine Martin van Eijk a dodal, že cena základního modelu se bude pohybovat okolo 12 milionů liber (352 milionů korun). Budoucí symbol luxusu si tak bude moct dovolit jen pár stovek vyvolených. My ostatní tak můžeme o privátním cesování pod vodou pouze snít.

 

Návrhy luxusní ponorky
Zdroj: OCEANSUBMARINE

Návrhy luxusní ponorky
Zdroj: OCEANSUBMARINE

Návrhy luxusní ponorky
Zdroj: OCEANSUBMARINE

Soukromá ponorka

 

Nova action