Spory kolem pokračování Šíleného Maxe uhasly! Dočkáme se dalšího dílu?

Zdroj: YouTube.com

Série Šílený Max začala v 80. letech a proslavila tehdy ještě neznámou hvězdu Mela Ginsona. Volným pokračováním pak byl snímek Šílený Max: Zběsilá cesta z roku 2015, kde si hlavní roli zahrál Tom Hardy a film byl velmi úspěšný nejen u diváků, ale i kritiků. Dokonce se mluví jako o nejlepším akčním filmu 21. století.

Jelikož snímek získal i několik Oscarů, očekávalo se, že vznikne pokračování. Dlouhou dobu bylo ovšem ticho a studio Warnes Bros se odmítlo k tomuto tématu vyjádřit. Později se však dostala na veřejnost informace, že za vším stál spor o peníze, který ale nyní konečně utichl a pokračování populární série se možná opravdu plánuje.


Režisér George Miller prohlásil, že vše je na dobré cestě a za problémy mohl jen chaos, který panoval ve studiu Warner Bros. Miller právě pracuje na snímku Three Thousand Years of Longing s Idrisem Elbou a Tildou Swinton. Tento film by měl vyjít příští rok a podle zahraničních filmových webů existuje velká naděje, že právě po něm se Miller vrhne na pokračování Šíleného Maxe.

Nova action