Stará babiččina garáž skrývala vzácný poklad. Pod plachtami se nacházely luxusní sporťáky!

Pokud bychom začali šmejdit v bytech či domech našich prarodičů, jistě bychom dříve nebo později narazili na nějakou vzácnou starožitnost. I americká studentka se rozhodla, že prozkoumá dům své babičky. To, co však našla v garáži, bylo velké překvapení!

5 fotek
Když dívka otevřela garáž, nevěřila svým očím. Pod velkými plachtami se nacházely dva nedotčené sportovní vozy – Lamborghini Countach z roku 1981 a Ferrari 308!

 

Odkud auta pocházejí? Jakou mají hodnotu? A jak je možné, že zůstaly tak dlouhou dobu nedotčené v garáži opuštěné stařenky? Odpověď je jednoduchá!

 

Studentčin děda, manžel její babičky, koupil oba vozy v roce 1981 na splátky. Později však zjistil, že údržba těchto luxusních kousků je až příliš finančně náročná, a proto se rozhodl sporťáky prodat. Nikdo však auta nechtěl, a tak skončila zapomenutá v garáži.

 

Bílé Lamborghini má cenu 400 000 dolarů. Je vybaveno pětistupňovou manuální převodovkou a jeho maximální rychlost je prý 186 kilometrů za hodinu. Ferrari má hodnotu 100 000 dolarů, je poháněno motorem V8 o objemu 2,9 litrů a rovněž vlastní pětistupňovou manuální převodovku. Problémem je, že nemá pneumatiky, které prý byly v průběhu let odcizeny.

 

Studentka, která sporťáky objevila, netuší, co s bude s vozy dál. Sama prý autům vůbec nerozumí, a proto doufá, že se jí podaří najít někoho, kdo by je dal znovu do pořádku.

Nova action