Stavař se stal hvězdou Instagramu! Chtěl dceři dokázat, že influencerem se může stát každý

S blogerkami, youtubery a influencery se roztrhl pytel a toto označení může nést v dnešní době sociálních sítí skoro každý. Dokonce i obyčejný stavař jménem Omar, kterému se za pouhý měsíc podařilo stát hvězdou Instagramu.

6 fotek
Pokud chcete v dnešní době zaujmout na „Instáči“, musíte být opravdu originální a lišit se od ostatních. A protože už lidé mají pomalu dost všech naaranžovaných fotografií s jídlem a kávou, každý profil, který je alespoň trochu jiný, si dřív nebo později vyslouží velkou pozornost.

 

Pro stavaře Omara byl donedávna Instagram naprosto neznámý svět a slovo jako influencer mu nic neříkalo. Když mu tedy jednoho dne jeho dcera tento pojem vysvětlila, vysmál se jí s tím, že influencerem může dnes být opravdu každý a není na tom vůbec nic těžkého.

 

A protože tátové mají vždycky pravdu, za pár dní si Omar opravdu založil instagramový profil, kde ukazuje, jak vypadá život dělníka na stavbě. A světe div se, za necelé dva měsíce se mu podařilo získat přes půl milionu followerů. Z táty od rodiny a dělníka na stavbě je tak další instagramový unfuencet.

Nova action