Streamer dostal celoživotní zákaz hraní Fortnite kvůli podvádění. Před fanoušky se rozplakal

Závislost na hraní počítačových her může vzniknout velmi snadno a řada lidí si už svůj život nedokáže představit bez konzole. Když je tedy potom někdo o hraní připraví, zhroutí se jim svět!

Sedmnáctiletý streamer a youtuber pod přezdívkou FaZe Jarvis hrál oblíbenou hru Fortnite už dlouhou dobu a řadil se mezi nejlepší hráče. Jak se ovšem nyní ukázalo, FaZe podváděl a ve hře používal speciální program, který mu pomáhal ve střelbě. Vývojářský tým hry mu na to posléze pochopitelně přišel a streamerovi udělil ve Fortnite doživotní zákaz hraní.

Youtuber o celé situaci natočil video, ve kterém se dokonce rozplakal. Podle svých slov prý vůbec netušil, o jak velký přestupek se ve hře jedná a tvrdí, že bez Fortnite si život neumí představit.

Ačkoliv FaZe budí spíš soucit, má i velkou základnu fanoušků, kteří jeho videa vždy sledovali a nyní založili na sociálních sítích hashtag #FreeJarvis a prosí vydavatele hry Epic Games, aby udělali výjimku a hráče omilostnili. Odpovědi ze strany vydavatele se však zatím nedočkali.

 

Fortnite game - 3
Zdroj: Profimedia

Nova action