Student prodal ledvinu, aby si mohl koupit vysněný iPhone!

Mladík prodal ledvinu, aby si mohl koupit iPhone
Zdroj: Twitter
Zdroj: Twitter/Getty images

Řada z nás touží po věcech, které si nemůžeme dovolit. Nezbývá nám proto nic jiného než se smířit s tím, co máme a rozhodně si z toho nedělat těžkou hlavu. I mladý muž Wang Shangkun toužil po tom koupit si svou vysněnou „hračku“. Jelikož ale neměl peníze, rozhodl se k šílenému kroku.

Wang je technický nadšenec, jenž zatoužil po novém smartphonu a tabletu. Protože ale věděl, že jeho bankovní konto zeje prázdnotou, rozhodl se prodat ledvinu! Důležitý orgán si nechal vyoperovat a posléze ji prodal na černém trhu za 72 tisíc korun.

 

Za peníze si potom koupil iPhone společně s tabletem a měl radost, že se konečně může předvést před přáteli. Zanedlouho po operaci se však šílený nápad mladíkovi pěkně vymstil. Během zákroku, který tehdy proběhl v jedné z čínským nemocnicí načerno, se Wangovi dostala do těla infekce, která značně poničila jeho zdraví. Mladý muž je tedy nyní upoutaný na lůžko a jeho vyhlídky do života nejsou vůbec dobré.

 

O Wangův případ se pochopitelně začala zajímat policie, jenž posléze zatkla sedm lidí včetně lékařů, kteří operaci prováděli. Mladíkova rodina pak obdržela cca. 4 miliony korun jako odškodné.

 

Mladík prodal ledvinu, aby si mohl koupit iPhone

 

 

Nova action