Svět se zbláznil do krásné kriminálnice. Lidé za ni chtějí zaplatit kauci

Mirella ponce
Zdroj: facebook

Hvězdou internetu se dnes může stát opravdu každý. Dokonce i kriminálnice. Stačí, aby měla krásné havraní vlasy, plné rty, hluboké hnědé oči, a svět se z ní zblázní.

20letá Mirella Ponce je pěkně drsná kočička. Už dlouhou dobu je členkou gangu Tiny Rascal, jenž řádí v ulicích Kalifornie. Jednoho dne byla dívka zadržena policiíí, když seděla v autě ve kterém byla při prohlídce nalezena nabitá zbraň a k tomu i malé dítě na zadním sedadle. Společně s chlapečkem seděli v autě ještě další dva lidé a hned se ukázalo, že celá posádka vozidla patří do místního nebezpečného gangu. Kvůli nedovolenému ozbrojování zůstala Mirella ve vazbě a soud ji stanovil kauci na 100 tisíc dolarů ( přes 2 miliony korun).

 

Policisté poté na Facebooku informovali o dívčině zatčení a její fotografii umístili na internet. To však netušili, jak velké pozdvížení snímek kriminálnice způsobí. Uživetelé Facebooku začali příspěvek sdílet a u fotografie se objevilo přes 40 tisíc lajků.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Vondar Woman existuje! Je to bývalá vojačka a hvězda Instagramu s perfektním tělem

 

Krása mladé gangsterky všechny okouzlila. Pod příspěvkem se dokonce začaly objevovat komentáře, v kterém pobláznění pánové nabízeli, že kauci 100 tisíc dolarů za dívku zaplatí. Mirelle, jenž svůj vstup do dospělosti nezačala příliš dobře, tak nezbývá nic jiného než doufat, že se opravdu nějaký štědrý milionář najde a ona bude brzy na svobodě.

 

Nova action