Ta se toho nebojí: Lady Gaga se v novém dokumentu ukázala nahá!

Lady Gaga - 1
Zdroj: Profimedia

Je známo, že zpěvačka a světová superhvězda Lady Gaga je kontroverzní umělkyně, která se nebojí šokovat. To, co předvedla ve svém dokomentu „Gaga: Five Foot Two“, však nikdo nečekal. Zpěvačka odhodila veškerý stud a k potěšení všech chlapů se ve filmu ukázala nahá!

6 fotek
Pokud se chystáte film o slavné divě shlédnout, jistě vám nesmí uniknout scéna, kdy se Gaga opaluje u bazénu. V jeden moment totiž zpěvačka odhodí horní díl plavek a na kameru poskytne záběr na její zcela odhalená prsa. Slavná hvězda showbyznysu tedy ukázala, že stydlivost je jí naprosto cizí a nebojí se opravdu ničeho.

 

Dokument Five Foot Two bude vysílat internetová televize Netflix. Snímek převážně pojednává o zpěvaččině vzniku jejího pátého studiového alba Joanne. Fanoušci se ale můžou těšit i na pikantnosti ze soukromí. Lady Gaga se například rozpovídá o tom, jak to má právě s chlapama, a jak její život ovlivnila nemoc zvaná fibromyalgie.

 

S touto chorobou, jenž se také říká revma měkkých tkání, bojuje Gaga už pár měsíců. Jedná se o nevyléčitelný komplexní bolestivý syndrom, při němž se bolesti vyskytují na různých místech těla a mohou vznikat ve svalovině, ve vazivu i v kostech. Gagu v současnosti její zdravotní stav velmi trápí. Kvůli velkým bolestem musela dokonce zpěvačka zrušit svůj koncert na hudebním festivalu v brazilském Rio de Janeiru.

 

Na zpěvaččino krásné tělo se podívejte v galerii.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Leo DiCaprio má novou milenku! Z téhle krásky se vám podlomí kolena

NEUVĚŘITELNÉ: Sukničkář Dan Bilzerian si našel přítelkyni!

 

Nova action