Tohle je nejdražší motorka světa! Jaký luxus v sobě ukrývá?

Nejdražší motorka světa
Zdroj: Bucherer

Motorka Harley-Davidson Softail Blue Edition se stává nejdražším motocyklem světa. Její desing je totiž vážně přepychový!

6 fotek
Za špičkovým modelem stojí prestižní švýcarská firma Bucherer, jenž vyrábějící drahé hodinky, a rozhodla se spojit se společností Bündnerbike, která pracuje pod známou Harley-Davidson.

 

Na motorce pracoval tým osmi zaměstnanců obou značek, který za více než 2500 pracovních hodin vytvořil stroj, jenž nemá v motocyklovém odvětví obdoby.

 

Celý povrch motorky je postříbřený a lak má šest barevných vrstev. Model je navíc zdobený celkem 360 diamanty a má i pozlacené šrouby. V nádrži je dokonce umístěn velký prsten Dizzler z kolekce Bucherer Fine Jewelry spolu s šestihranným diamantem o hmotnosti 5,40 karátů.

 

To však rozhodně není všechno! Součástí konstrukce modelu jsou i hodinky Carl F. Bucherer, kde prvky motocyklu najdete i na jejich číselníku.

 

Už od prvního pohledu na tento vážně působivý stroj je jasné, že jeho cena bude pořádně mastná. A taky, že ano! Motorka Softail Blue Edition stojí neuvěřitelných 37 500 000 korun! 

 

Nova action