Tony je už 10 let slepý. Přesto cestuje po světě a navštívil už 125 zemí

Tony Giles
Zdroj: Instagram

Určitě to teké znáte. Po celý život si spřádáte plány na všechny věci, které byste chtěli udělat, ale nakonec to díky vaší šílené prokrastinaci stejně nedopadne. Kde ale vzít tu správnou motivaci? Třeba u Brita Tonyho. Tento muž totiž trpí vážným handicapem, ale i přesto toho zažil mnohem víc, než snad my všichni dohromady.

7 fotek
39letý Brit Tony Giles je už od 10 let slepý. Ani to mu ovšem nebrání v tom žít šťastný život plný dobrodružství. Tony miluje cestování a projezdil už neuvěřitelných 125 zemí světa. O svých cestách se rozvyprávěl webu The Independent a až si přečtete, co všechno muž zažil, budete se skoro až stydět za to své věčné válení u televize.

 

Střílení z AK-47, zatčení na etiopsko-keňských hranicích, návštěva Mali během tamního politického převratu. To je jen zlomek zážitků, na které bude muž dlouho vzpomínat. Cesta, která pro něj byla přímo osudová, však putovala do Řecka. Právě tam totiž Tony potkal svou aktuální přítelkyni Tatianu, která je rovněž slepá.

 

Pár nyní po světě cestuje společně a užívá si šťastný život. Svůj handicap si ani jeden z nich nepřipouští a dvojice rozhodně nechce dovolit, aby jim bránil v plnohodnotném životu. A tak to má být!

Nova action