TOP zajímavosti o seriálu NCIS! Která hvězda se ucházela o hlavní roli?

Námořní vyšetřovací služba: New Orleans
Zdroj: TV Nova

Kriminální série NCIS se zabývá zločiny z vojenského prostředí a u diváků se těší velké popularitě. Seriály se v České republice vysílají pod názvem Námořní vyšetřovací služba a na kanálu Nova action mohou diváci sledovat už 3. řadu Námořní vyšetřovací služby: New Orleans. Jaké jsou zajímavosti seriálu a co jste možná i jako správní fanoušci vůbec netušili?

18 fotek
V čele týmu stojí zvláštní agent Dwayne Pride, neworleanský rodák, jehož pohání silná touha po spravedlnosti. Mezi jeho spolupracovníky patří pracovitý agent Christopher LaSalle a agentka Meredith Brody.


1. O hlavní roli agenta Prida se překvapivě ucházela i hollywoodská hvězda Richard Gere. Producenti však s jeho obsazením nesouhlasili, a tak i Richard dostal košem!


2. Zoe McLellan si už zahrála v původním seriálu, jehož je NCIS: New Orleans spin-off. V seriálu hrála postavu Jennifer Coates.


3. Tým se poprvé objevil v seriálu Námořní vyšetřovací služba (od r. 2003), konkrétně v epizodách New Orleans I. (2014) a New Orleans II.


4. Herec Lucas Black, který v seriálu hraje postavu Christophera, si zahrál i ve filmové sérii Rychle a zběsile. Největší úlohu získal v díle Tokijská jízda z roku 2006.


5. Scott Bakula alias agent Pride není jen hercem. V mládí se věnoval tanci i zpěvu a má za sebou dokonce i několik profesionálních vystoupení.


6. Doposud bylo natočeno 6 sérií seriálu a podle producentů nic nebrání tomu, aby se v natáčení pokračovalo. Kolik ještě vznikne řad? To se zatím neví.

 

Seriál Námořní vyšetřovací služba: New Orleans můžete sledovat na kanálu Nova action. Program vysílání nazleznete ZDE!

 

Nova action