Toužíte po svalech na břiše? V Thajsku je vytvoří unikátní metodou

Umělé vytvoření svalů na břiše
Zdroj: Ladbible.com

Za pár měsíců tu máme léto a s ním i spojené válení u vody a opalování. A protože většina z nás už má pomalu deprese z toho, v jak špatné formě jsou naše těla, server Ladbible.com upozorňuje na to, že převážně muži nemusí být zoufalí z toho, že nemají na břiše takzvaný „pekáč buchet“. V thajském Bangkoku jim ho totiž dokáží vytvořit během jediné operace!

Mnoho mužů tráví kvůli svalům na břiše spoustu hodin v posilovně, ale jejich dřina je mnohdy úplně zbytečná. A právě pro ně existuje v thajském hlavním městě nemocnice, kde vám na oddělení plastické chirurgie vytvoří svaly na břiše během jediné operace.

 

Samotný zákrok probíhá následovně: Nejprve jsou svaly na těle pacienta znázorněny fixem. Pak se během operace z části břicha odstraní tuk a tím se svaly vyrýsují. Po zákroku pak musí pacient pár dní vydržet speciální bandáže, které svaly udrží ve správné rovině.

 

Hlavní chirurg Raweewat Maschamado uvedl, že nemocnice jménem Masterpiece Hospital provádí tento zákrok už čtyři roky. Tato bezbolestná metoda je prý navíc daleko účinnější než klasické výplně. „Jsme licencovaná nemocnice a na rozdíl od mnoha jiných klinik plastické chirurgie v okolí Thajska máme kvalitní lékaře,“ chválí si doktor Maschamado svůj personál a dodává, že o umělé vytvoření „pekáče buchet“ mají muži velký zájem a měsíčně provede nemocnice kolem 20 zákroků.

 

Umělé vytvoření svalů na břiše
Zdroj: Ladbible.com

Umělé vytvoření svalů na břiše
Zdroj: Ladbible.com

Nova action