Trable a pády herce Davida Carusa: Horatio z Kriminálky Miami zažil jeden průšvih za druhým

Zdroj: oficiální zdroj

Svědomitý, zásadový a spravedlivý. Takový je poručík Horatio Caine, jenž šéfuje partičce vyšetřovatelů v Kriminálce Miami a úspěšně řeší jeden případ za druhým. Jeho představitel David Caruso však příliš veselý život nikdy neměl a zažil pár opravdu pořádných karambolů.

5 fotek
David se kromě herectví chtěl věnovat i podnikání. V této oblasti však krutě narazil, když v roce 1980 investoval 75 000 dolarů do restaurace, jenž měla lidem servírovat jídlo pro kočky a psi. O žrádlo pro zvířata však lidé pochopitelně neměli zájem a restaurace proto fungovala pouhé 3 dny. David se tak se svými penězi mohl rozloučit.

 

Láska občas bolí, obzvlášť ta neopětovaná. Zlomené srdce zažil i David, jenž byl v roce 1999 bláznivě zamilovaný do herečky Sandry Bullock. Na svatého Valentýna pozval krásnou brunetku na rande. Ta však tehdy ještě málo známého herce odmítla. Stejně tak Caruso neuspěl ani u tenisové superstár Sereny Williamsové.

 

David Caruso
Zdroj: Profimedia

 

Málokdo ví, že herec je i vášnivým hráčem basketbalu. O kariéře v NBA snil celé dětství. V roce 1974 dokonce slavný tým New York Knicks uvažoval o jeho nástupu do přípravky. Později si však vedení týmu vše rozmyslelo a do týmu přijalo úplně jiného hráče. Davidova kariéra v nejslavnější lize světa tak byla nadobro zničena.

 

 

Ačkoliv byste to na první pohled neřekli, Caruso je velkým milovníkem večírků. Velkou část svého dospělého života proto bojoval se závislostí na alkoholu. Nadměrné pití ho také málem připravilo o roli v Kriminálce Miami. Producenti o Davidově pití věděli a zprvu nechtěli riskovat, že by herec docházel na plac opilý. Nakonec mu však přeci jenom dali šanci a Caruso tak získal práci, díky které se proslavil po celém světě. Kvůli náročnému natáčení už neměl na paření tolik času a závislot na alkoholu se mu nakonec podařila překonat. Jak se zdá, vše nakonec dobře dopadlo.

 

 

Kriminálku Miami sledujte každý den na kanálu Nova Action. Program vysílání najdete ZDE.

Nova action