V nové marvelovce se vůbec poprvé objeví homosexuální hrdina!

avengers
Zdroj: Falcon

Fanoušci Marvelu se sjeli do amerického Anaheimu, aby si na dalším ročníku D23 užili vše okolo jejich oblíbeného světa superhrdinů. Jakou novinku se na přehlídce dozvěděli?

Na D23 Expo, kam se sjeli i fandové Disney, toho bylo k vidění opravdu mnoho. Návštěvníci si mohli prohlédnout kostými Avengers, zakoupit si některou z figurek, nebo si koupit stylová trička. Nejzajímavější ale byla jistě bezesporu debata se šéfem Marvelu Kevinem Feigem, který fanouškům prozradil zajímavou novinku. Feig prohlásil, že v novém filmu od Marvelu se objeví vůbec první homosexuální hrdina. Ten se ukáže v nejbližším chystaném snímku The Eternals.

 

Marvel si dlouhodobě potrpí na rozbourávání stereotypů, ať už se jedná o rasu či sexuální orientaci. Homosexuální hrdina tedy bude dalším skvělým prostředkem toho ukázat, jak může vypadat superhrdinský snímek 21. století.

 

Film The Eternals by měl vstoupit do kin v listopadu roku 2020. Nová marvelovka nabídne skutečně hvězdné herecké obsazení a dočkat bychom se měli například Angeliny Jolie, Salmy Hayek, Richarda Maddena, nebo Kita Harringtona.

 

D23 Expo
Zdroj: Instagram

D23 Expo
Zdroj: Instagram

Nova action