Dobrodruh narazil na opuštěný sovětský bunkr. Skrýval mnoho vzácných věcí

Dobrodruh objevil plně zásobený sovětský bombový kryt
Zdroj: Youtube/Shiey

Fotograf vystupující na YouTube pod přezdívkou Shiey se řadí mezi nadšence, kteří cestují po celém světě a zkoumají stará opuštěná místa. Jednoho dne vyrazil dobrodruh do Ruska, kde se mu podařilo objevit opravdový unikát. V okolí staré továrny narazil na plně vybavený bunkr z éry Sovětského svazu.

Shiey si samozřejmě celý objev natočil na kameru a video zveřejnil na YouTube. „Procházel jsem území továrny v průmyslové oblasti a všiml jsem si betonového bloku s kovovou bránou na jeho boku. otevřel jsem ji a sestoupil do tmavého tunelu, který vedl k podzemnímu krytu,“ napsal muž k nahrávce.

 

Uvnitř krytu se nacházelo mnoho zajímavých věcí. Kromě novinových výstřižků, fotografií, starých kabátů a uniforem, byly na místě i léky a dokonce plynové masky. Vše nasvědčuje tomu, že jde o nukleární bunkr z dob studené války. O to víc překvapivé je, že na místě stále funguje ventilace a elektřina.

 

ČTĚTE TAKÉ: 

To je klika! Muž koupil starý vojenský tank. Skrýval miliónový poklad

Dojemné snímky vojáků: Co se skrývá za uniformou?

 

Shiey přesnou polohu bunkru nezveřejnil. Chce místo uchránit před zloději, kteří by jistě za vzácné předměty získali pořádný balík. Tajemný bunkr tak stále čeká na svého nového nálezce. 

 

Podívejte se, jak to uvnitř vypadalo:

 

 

bk