VIDEO: Toreadora sejmul býk. Oko mu vystřelilo z důlku

Toreador Juan José Padilla
Zdroj: Profimedia

Býčí zápasy vždy budily velké kontroverze. Pro někoho se jedná o týrání zvířat, pro druhé, převážně pro Španěly, je to krásná tradice. Ti, co tento „sport“ nemají rádi, teď budou mít možná škodolibou radost. Při jednom zápasu totiž nabral býk toreadora tak silně, až mu vylétlo umělé oko z důlku.

Španělskému toreadorovi Juanu José Padillovi se přezdívá Pirát. Tuto přezdívku si vysloužil za to, že mu před časem býk v Zaragoze vypíchl rohem oko a od té doby musí nosit skleněnou náhražku. Pirát se neřadí zrovna mezi nejlepší matadory světa, podle velkého počtu jeho zranění se o něm dá hovořit jako o jednom z nejhorších. Muž to však nevzdává a dál se snaží býky krotit.

 

V aréně ve Valencii podstoupil býčí zápas znovu. Opět měl ovšem smůlu. Vítězství bylo na straně býka. Prvních deset sekund Pirát úspěšně uhýbal, pak ho ovšem zvíře nabralo takovou silou, až mu skleněné oko přímo vystřelilo ven z důlku!

 

Na zápas se podívejte ve videu. Na čí straně stojíte vy? Býka nebo toreadora?

 

 

Pomlácený toreador skončil v nemocnici. Svým fanouškům poslal dokonce fotografie, kde ukazuje zalepené oko a pár jizev, které mu zvíře způsobilo.

 

Toreador Juan José Padilla
Zdroj: Profimedia