Vondar Woman existuje! Je to bývalá vojačka a hvězda Instagramu s perfektním tělem

Alysia Macedo
Zdroj: Instagram

Její jméno je Alysia Macedo, má 29 let a živí se jako zubní asistentka. V minulosti byla tato kráska s tělem slavné komiksové postavy Vondar Wondar členkou americké armády. Nyní však sbírá slávu na Instagramu jako fitness modelka.

10 fotek
Krásná Alysia vstoupila do armády jako devatenáctiletá. Po devíti letech služby se rozhodla, že je čas na změnu a začala pracovat jako zubní asistentka. Její velkou zálibou je ovšem cvičení. Jako fitness modelka sbírá fanoušky na Instagramu a počet jejích sledujících nebezpečně roste.

 

Alysia na své postavě dře a její denní rutina je vážně velký zápřah. "Každé ráno vstávám ve 4 hodiny. Pak jdu před prací na hodinu a půl do posilovny ," řekla kráska pro web Mans Health. Tím ovšem denní dávka cvičení nekončí. Do fitness centra zamíří Alysia i po práci. A protože její schopnosti jsou opravdu superhrdinské, stihne do toho všeho ještě chodit běhat, hrát plážový volejbal a pořádat kurzy sebeobrany pro ženy.

 

Ke svalnaté postavě nepomohlo Alysie jen cvičení, ale i správná strava. Návyk ke zdravému jídlo si nese už z dětství. "Oba moji rodiče pocházejí z Evropy, takže jsme doma neměli tučná jídla z rychlého občerstvení jako většina amerických rodin," řekla a dodala, že každý den začíná s pozdní snídaní složenou z ovesné kaše a proteinového nápoje. Přes den si pak dá Alysia jídlo, které se skládá z kuřecího masa, ryby či rýže.


ČTĚTE TAKÉ:

Nemáte čas na fitko? Poradíme, jak efektivně cvičit doma

Fitness: Tréninkové metody a principy nejen pro začátečníky

 

Na Alysininu namakanou postavu se podívejte v galerii. Tahle ženská je Vonder Woman jak vyšitá. 

 

Nova action