Walker, Texas Ranger se dočká nového provedení! Kdo nahradí Chucka Norrise?

Walker Texas Ranger - 8
Zdroj: Archiv TV Nova

Seriál Walker Texas Ranger se stal ikonickým televizním dílem a fanoušky si drží i několik let po natáčení. Není tedy až takovým překvapením, že se dočká nového provedení. Kdo o všem v roli Cordella Walkera nahradí Chucka Norrise? To budete koukat!

Rangera, před kterým mají všichni respekt a který se nezalekne ani toho největšího zločince, si zahraje herec Jared Padalecki, jenž se nejvíce proslavil díky úspěšnému seriálu Lovci duchů. Fanoušci si ho navíc mohou vybavit i jako mladičkého Deana z televizní show Gilmorova děvčata.


Nový Walker Texas Ranger bude podle posledních informací vysílán na stanici CBS. Seriál bude vyprávět o Walkerovi, který si najde cestu zpět ke své rodině poté, co se vrátí po dvou letech z utajení. Vdovec a otec dvou dětí zjistí, že má stále co řešit i doma v Austinu.


Je otázkou, jak fanoušci Walkera v podání nového herce přijmou. Chuck Norris se totiž právě díky této roli stal ikonou a je známý po celém světě. Filmovou kariéru už však bohužel pověsil na hřebík, aby se mohl starat o svou nemocnou manželku.

 

Jared Padalecki
Zdroj: Profimedia

Nova action