Walker Texas Ranger se začal natáčet před 25 lety. Co dělají jeho hlavní hvězdy dnes?

Zdroj: oficiální zdroj

Americký seriál Walker Texas Ranger vznikl před 25 lety a stal se doslova fenoménem. Chucka Norrise alias Walkera si zamiloval snad každý. Statečný policista v kovbojském klobouku však nebyl jediný, koho si fanoušci oblíbili. Vysoké popularitě dosáhla i postava krásné Alex a dalšího Rangera Jamese.

Jak vypadají představitelé hlavních hrdinů dnes? Kam osud zavál herečku Sheree Wilson či herce Clarence Gilyarda?

 

Sheree Wilson – (Alexandra Cahill)


Krásná, spravedlivá a zásadová. To je Alex, státní zástupkyně, která si získala Walkerovo srdce a nikdy ho neopustila. Statečnou blondýnku snad ani nejde nemilovat. Je to prostě parádní ženská, na kterou je vždy spolehnutí.

Walker, Texas Ranger - 3
Zdroj: Archiv TV Nova

Dnes již osmapadesátiletá Sheree J. Wilson po skončení seriálu o příliš mnoho zajímavých rolí nezavadila a zahrála si pouze v pár nepříliš úspěšných filmech. V soukromém životě se jí však daří. Herečka stále žije ve spokojeném manželství a pořád vlastní i onen šmrnc, který měla její seriálová Alex.

 

Sheree se naposledy na veřejnosti objevila v únoru letošního roku a všechny očarovala svým vzhledem. I když je jasné, že si dopomohla pár plastickými operacemi, nestala se z ní žádná velká umělotina a vypadá opravdu báječně.

Sheree Julienne Wilson
Zdroj: Pinterest


Noble Willingham - C.D


C.D je jako Walkerův otec, ke kterému se vždy může přijít pro radu. Zkušený Ranger je srdcem celé policejní stanice a každý ho má rád. Je také jediný, kdo se nebojí Walkera oslovovat křestním jménem.

Walker Texas ranger
Zdroj: YouTube.com

Noble Willingham byl pro roli Rangera ideální, protože se narodil v Dallasu a v Texasu žil po celý život. Herec v mládí sloužil v armádě během korejské války a filmy začal točit v roce 1970. Objevil se ve více než 30 snímcích, mezi nimiž kraluje například Den nezávislosti nebo Ice Ventura: Zvířecí detektiv. Noble Willinghan zemřel v roce 2004 ve věku 72 let.


Clarence Gilyard, Jr. - James Trivette

 

Trivette není pouze Walkerovým parťákem. Je to i jeho nejlepší přítel. Jako jediný z celé policejní party nepochází z Texasu a v mládí bylo jeho snem stát se slavným hráčem amerického fotbalu. Do Texasu zamířil až potom, co začal hrát za tým Dallaští kovbojové. Zranění ramene však vysněnou kariéru ukončilo a Trivette proto přišel k Rangerům.

Walker, Texas Ranger - 1
Zdroj: Archiv TV Nova

Herce role v populárním seriálu velmi proslavila a v době jeho vysílání nebyl snad nikdo, kdo by ho neznal. Postava Trivetta se objevovala ve všech sériích a samotný Clarence si podle svých slov natáčení velmi užíval. V interview z roku 2005 uvedl, že Chuckův Ranger byl klasickým westernovým hrdinou z časů, kdy on i Chuck vyrůstali a kdy se tito neohrožení muži stávali pro kluky vzory a jakýmisi druhými otci.

 

Po skončení seriálu se herec začal věnovat převážně rodině a hraní odložil na druhou kolej. Dnes se z něj vysokoškolský profesor, který učí herectví na univerzitě v Nevadě.

Walker Texas ranger
Zdroj: YouTube / Twitter / Isifa.com

 

Chuck Norris - Cordell Walker


Laskavý, statečný, silný a spravedlivý. To vše je Cordell Walker, kterého si diváci zamilovali od první epizody. Texaský jezdec při chytání zločinců využívá staré policejní metody a často se řídí heslem: Oko za oko, zub za zub. Svou sílu a bojové schopnosti však nikdy nezneužívá a padouch si vždy odnese jen to, co si zaslouží.

Walker, Texas Ranger - 6
Zdroj: Archiv TV Nova

Nepřemožitelného Chucka Norrise zná celý svět a slavný zrzoun je už prakticky legendou akčních filmů. Ze všech herců z Walker Texas Ranger se vždy těšil největší popularitě, a i když na jeho osobu koluje mnoho vtípků, fanoušci ho zbožňují. O to víc je pak musí mrzet, že herec již až na drobnou roli v Expendables 2 již před lety oficiálně skončil s filmovou kariérou. Důvodem je jeho manželka Genna Norris. Ta byla v roce 2013 vážně otrávena kontrastní látkou, kterou ženě aplikovali lékaři během vyšetření magnetické rezonance. Ačkoliv od nehody uplynul již nějaký čas, půvabná blondýnka trpí vinou lékařů dodnes. Má velké nervové bolesti a rovněž problémy s ledvinami. Chuck se proto rozhodl, že se bude o svou nemocnou ženu starat. Je to zkrátka opravdový hrdina.

Chuck Norris a Gena Norris - 4
Zdroj: Profimedia

 

ČTĚTE TAKÉ:

Vtipy o Chucku Norrisovi nestárnou: Znáte je všechny?

Ohrožení života i nenávist na place: Co jste nevěděli o seriálu Walker texas Ranger?

 

Seriál Walker Texas Ranger sledujte na kanálu Nova action. Program vysílání najdete ZDE.

 

Nova action