MEGAROZHOVOR o Days Gone s mluvčím Playstationu

Ještě není venku ani týden a už láme prodejní rekordy. Řeč je o nové exkluzivní hře Sony Days Gone. S mluvčím Playstationu jsme probrali nejenom detaily o této hře, ale bavili jsme se i o tom, proč bylo na našem trhu tak málo sběratelských edic.

Days Gone - RECENZE

Jsou to už bezmála tři roky, kdy jsme poprvé mohli zahlédnout záběry z nové hry s otevřeným světem, obřími hordami nemrtvých a charismatickým motorkářem, který za pomoci pastí, léček a zbraní likvidoval nejen takzvané freakery (nejsou to klasičtí zombíci) a stejně akčně odolával i nepřátelům. Nebyl snad nikdo, koho by prezentovaná akce s vyšperkovanou grafikou, dosud neviděným, nápaditým prostředím a hlavně tak početným stádem živých mrtvých nefascinoval nebo nenadchnul. Řadím se do zástupu těch, kteří od té chvíle hltali informace, které nám představí další a další podrobnosti z chystané akční third-person adventury.

GALERIE: Evil Within 2

GALERIE: Evil Within 2

GALERIE: Call of Duty WW2

GALERIE: Call of Duty WW2

F1 2017 - RECENZE

Závody Formule 1 přitahují gigantické publikum. Tak velké, že se televize přetahují o vysílací práva a díky obrovskému zájmu se už mnoho let setkáváme i s videoherní adaptací. První F1čky jsem jezdil ještě na staré 386tce a závodil jsem tak dlouho a tak intenzivně, až jsem umačkal směrové šipky na klávesnici. Teď je ale rok 2017 a hrajeme v téměř realistické grafice - je tu nový ročník těch nejlepších formulí.

Forza Horizon 3 – nejzábavnější závodění na trhu

Jsem chlap a mám rád auta. Možná kvůli tomu nebudu úplně objektivní při hodnocení nejnovějšího počinu studia Playground games, ale vzhledem k tomu, že jsme na Fandovi a valná většina čtenářů bezpochyby budou chlapi, kteří mají rádi auta, pak to asi vůbec nevadí. Hned v úvodu proto zcela subjektivně podotýkám, že zábavnější závody jsem ještě nehrál.

For Honor – hráli jsme uzavřenou alfu středověké řežby

Není příliš mnoho her podobného žánru, které byste si momentálně mohli stáhnout a okamžitě zahrát. Napadá mě snad jen Chivalry nebo pak už jen dosud nevydané Kingdom Come.

GALERIE: Alfaverze hry For Honor

GALERIE: Alfaverze hry For Honor

Kokpit formule 1 nikdy nebyl blíž! F1 2016 přijíždí!

Když jsem před časem testoval Valentino Rossi The Game, lákal jsem na možnost vyzkoušet si, jaké to je být legendou. Tehdy se ale jednalo především o závody motorek a vtělit jste se mohli pouze do jediného legendárního jména. Tentokrát si ale můžete vyzkoušet jaké to je sedět za volantem mnoha zvučných stájí formule 1 a ještě mnoha mnohem zvučnějších jmen legendární F1čky. Jaké to tedy vlastně je?