Další úspěch vinařů! Víno z Moravy uspělo na prestižní soutěži

Vinaři z Moravy se zase radují. Další víno vyprodukované v České republice dokázalo zazářit v mezinárodní konkurenci.

V brazilském vězení se volila královna krásy. Která trestankyně byla tou NEJ?

Soutěže krásy jsou fenoménem, který se zjevně jen tak neomrzí. O titul nejkrásnější ženy se bojuje dnes snad již všude. Dokonce i ve vězení s maximální ostrahou.

Soutěž AXE: Vyhlášení VÝHERCŮ

Doba, kdy se mužnost měřila tím, na jakou vzdálenost byl chlap cítit, je už dávno pryč. Nyní platí, že čím voňavější muž, tím větší šance zapůsobit na okolí. Nova action.cz si pro vás připravila soutěž ve spolupráci s AXE.

SOUTĚŽTE s AXE a vyhrajte exkluzivní dárkový balíček

Doba, kdy se mužnost měřila tím, na jakou vzdálenost byl chlap cítit, je už dávno pryč. Nyní platí, že čím voňavější muž, tím větší šance zapůsobit na okolí. Pokud i vy chcete přes léto krásně vonět, zapojte se do soutěže o skvělý dárkový balíček od AXE, jenž se specializuje na ty nejlepší pánské vůně a antiperspiranty pro muže.

DRSNÝ IDITAROD: Češka popsala závod se psím spřežením v - 40 °C

Každý rok se na promrzlé Alijašce koná závod psích spřežení Iditarod. Letos se uskutečnil na začátku března a mezi soutěžícími se objevila i Češka Misha Wiljes. Rodačka z Prahy nyní v rozhovoru pro Refresher.cz prozradila, jak náročný závod byl a jaké podmínky panovaly na obtížné trati.

For Honor - SOUTĚŽ - VYHLÁŠENÍ výherců

V souvislosti s vydanou recenzí na středověkou rubačku For Honor jsme pro vás ve spolupráci s distributorem Playman.cz připravili soutěž o tématické předměty ke hře.

Známe výherce soutěže o přilbu AGV

Brněnská Velká cena je za námi a my pro vás máme výhece soutěže o helmu s podpisem od Valentina Rossi od Yshop.cz!

Soutěž s FANDOU a seriálem Agenti S.H.I.E.L.D.

Oblíbený seriál Agenti S.H.I.E.L.D. se na Fandovi dočkal reprízy první řady, kterou můžeš sledovat každou středu večer od 22:55! Pokud patříš k fanouškům seriálu, určitě si nenech ujít soutěž na naší facebookové stránce FANDA.

Hledáme nejroztomilejší lyžaře! Pošlete foto a vyhrajte super ceny

Vyfoťte malé lyžaře na sjezdovce a zapojte snímek do soutěže. Pokud se fotka bude líbit, můžete vyhrát ceny v hodnotě více než 12 tisíc korun

FANDA ti přináší soutěž se seriálem GOTHAM o skvělé originální ceny!

Nesmrtelný příběh Batmana je opět tady a ty si nenech ujít seriál GOTHAM natočený na motivy komiksů vydavatelství DC Comics. Užiješ si plno originálních příběhů a úžasných záporáků, jako jsou třeba Penguin Oswald Cobblepot nebo budoucí Catwoman Selina Kyle. Příběh vypráví osudy Jamese Gordona, Bruce Wayna a všech důležitých postav z Batmanova světa a odhaluje, proč se Gotham stal městem, které musí chránit samozvaný srážce.