Jak přes Vánoce nepřibrat? Zde jsou 3 užitečné rady!

Vánoce jsou bezesporu spojené i s obrovským přejídání. Jak skloubit cukroví, kapra, bramborový salát a cukroví, aby pod vámi na Nový rok nepraskla váha? Poradíme!

GALERIE: Vánoční výzdoby, které se nepovedly

Někdy to prostě nevyjde a i z vánočních ozdob se stanou virální hity. :)

GALERIE: Sexy holky ve vánočních oblečcích

Protože tu už zítra máme svátky, připravili jsme si pro vás takový malý předvánoční dárek. Podívejte se na ty nejvíc sexy holky z Instagramu. Tentokrát ovšem ve svátečním balení!

Jak přes Vánoce nepřibrat? Zde jsou 3 užitečné rady!

Vánoce jsou bezesporu spojené i s obrovským přejídání. Jak skloubit cukroví, kapra, bramborový salát a cukroví, aby pod vámi na Nový rok nepraskla váha? Poradíme!

Dostaňte se po Vánocích zpět do formy pomocí jednoduchých kroků

Nejkouzelnější svátky v roce jsou tradičně plné nástrah. Štědrovečerní tabule plná slaných i sladkých laskomin nepatří ke vzorům zdravé a vyvážené stravy, o marných pokusech dostat se na Nový rok do džínů koupených loni ani nemluvě. Nemá cenu naříkat nad rozlitým mlékem, výčitky svědomí vám dostat se zpět do formy nepomohou.

Zdravě na Vánoce? I to jde

Vánoce a s nimi spojené tradiční prosincové hody jsou noční můrou každé ženy honící se za vosím pasem. Nejen ony však patří mezi odpůrce tradiční vánoční kuchyně. Oči pro pláč mají často i ti, kteří se snaží volit zdravější alternativu stravování. Jak skloubit cukroví, kapra a bramborový salát s energeticky vyváženou stravou?

Předvánoční stres a shon je škodlivý pro naše zdraví, nedejte mu šanci

O tom, že jsou v dnešní době Vánoce svátky klidu a míru, vážně pochybuje snad každý, na jejíž bedrech leží starost o domácnost a rodinné příslušníky. Pečení cukroví, generální sváteční úklid, zběsilá honba za dárky a závod s časem, kdy je už předem rozhodnuto o vítězi. Adventní čas je náročné období po psychické i fyzické stránce. Jak ho ustát?

Tipy na originální vánoční dárky

Dochází vám nápady, čím podarovat blízké? Nechcete pátý rok za sebou kupovat balení ponožek a šišku salámu? Inspirujte se našimi tipy na nejoriginálnější dárky, které vyvolají úsměv na tváři.

Vánoce jsou za dveřmi. Jak nezruinovat vaši peněženku?

Vánoční tradice velí bohatou výzdobu, plné žaludky a štědrou nadílku. Početnou rodinu však takové prosincové radovánky mohou přijít na víc, než je obvyklý rozpočet. Proč z Vánoc nedělat soutěž o to, kdo víc utratí a jak přinést radost do domova i s minimem financí?