V nové marvelovce se vůbec poprvé objeví homosexuální hrdina!

Fanoušci Marvelu se sjeli do amerického Anaheimu, aby si na dalším ročníku D23 užili vše okolo jejich oblíbeného světa superhrdinů. Jakou novinku se na přehlídce dozvěděli?

Rambo jako rozzuřený kovboj! Podívejte se na trailer k filmu Rambo: Poslední krev

Na světlo světa se dostal oficiální trailer k filmu Rambo: Poslední krev. Na co se můžeme v posledním díle ikonické série těšit?

Jak se natáčely ty největší filmové hity? Podívejte se do zákulisí ikonických snímků!

Jak se tvořily složité filmové scény, když ještě dobře nefungovaly počítačové triky? To by vám řekli tvůrci starých filmových trháků. Právě ti se totiž nemohli spolehnout na technologie, ale museli vsadit na vlastní talent a důvtip!

Spory kolem pokračování Šíleného Maxe uhasly! Dočkáme se dalšího dílu?

Série Šílený Max začala v 80. letech a proslavila tehdy ještě neznámou hvězdu Mela Ginsona. Volným pokračováním pak byl snímek Šílený Max: Zběsilá cesta z roku 2015, kde si hlavní roli zahrál Tom Hardy a film byl velmi úspěšný nejen u diváků, ale i kritiků. Dokonce se mluví jako o nejlepším akčním filmu 21. století.

Odvážný projekt Jennifer Lopez: Zpěvačka si zahraje v životopisném filmu o drogové baronce!

Herečka, zpěvačka, a hlavně světová sexbomba Jennifer Lopez chystá snad svůj doposud nejambicióznější projekt. Zahraje si totiž proslulou drogovou baronku z Kolumbie!

Schwarzenegger je zpět ve své nejslavnější roli! Mrkněte na trailer k novému dílu Terminátora

Fanoušci se konečně dočkali! Dlouho očekávaný trailer k filmu Terminátor: Temný osud je tady! Na co se můžeme v nové akční podívané těšit?

Arnold Schwarzenegger ukázal první fotografii z pokračování Terminátora!

Nový díl kultovního Terminátora se nám už začíná pomalu rýsovat. A ačkoliv trailer k pokračování nazvaném Terminátor: Temný osud doposud není venku, už teď se můžeme podívat na to, jak budou vypadat hlavní hrdinové.

Příběh o Skywalkerovi končí! Mrkněte na trailer k novému Star Wars

Konec jedné éry se blíží! Světlo světa spatřil konečně trailer k poslednímu dílu prequelové série Star Wars.

Will Smith už se v pokračování filmu Sebevražedný oddíl neobjeví! Který slavný herec ho nahradí?

Komerční úspěch filmu Sebevražedná oddíl z roku 2016 byl obrovský, a tak bylo jasné, že se snímek dočká pokračování. Jak to však bude v druhém díle s postavami a kdo se ve filmu už neobjeví?

Herec Hugh Jackman se dostal do Guinnessovy knihy rekordů!

Ačkoliv se to zdá neuvěřitelné, i herec Hugh Jackman má svůj zápis v Guinessově knize rekordů. A vděčí za to snad svým nejslavnějším rolím!