Většina žen chodí na rande, jen aby se zadarmo najedla, zjistila studie!

Chodíte na rande, protože doufáte, že narazíte na velkou lásku? Tak pozor, spousta žen vidí za romantickou schůzkou něco zcela jiného! Potvrdila to studie provedená v Kalifornii.

Vznikne další díl filmové ságy Hunger Games! Autorka pracuje na prequelu

Skvělá zpráva pro fanoušky Hunger Games! Spisovatelka Suzanne Collins oznámila, že v průběhu příštího roku vydá další část úspěšné série.

Příběh Harryho Pottera nekončí. J.K. Rowling napsala 4 nové knihy!

Už jste přečetli všechny díly Harryho Pottera a příběhy z magického světa vám moc chybí? Pak pro vás máme dobrou zprávu. Autorka J.K. Rowling totiž oznámila, že vyjdou čtyři nové díly!

Stavař se stal hvězdou Instagramu! Chtěl dceři dokázat, že influencerem se může stát každý

S blogerkami, youtubery a influencery se roztrhl pytel a toto označení může nést v dnešní době sociálních sítí skoro každý. Dokonce i obyčejný stavař jménem Omar, kterému se za pouhý měsíc podařilo stát hvězdou Instagramu.

Google míří do světa chytrých telefonů. Ukázal podobu smartphonu Pixel 4!

Jelikož už i společnost Google míří do světa chytrých telefonů, byl na Twitteru představen první pohled na smartphone Pixel 4. Ten bude unikátní díky svému čtvercovému modulu fotoaparátu.

Cirkus nahradil živá zvířata hologramy! Chce upozornit na týrání

K cirkusu vždy patřila zvířata a řada z nás si cirkusovou show neumí představit bez slonů, koní nebo tygrů. Časy se však změnily a ve společnosti se stále víc mluví o tom, že zvířata jsou v cirkusu týrána.

CYBERPUNK 2077 přinese velké překvapení. Který slavný herec se stal součástí hry?

Na letošním veletrhu E3 v rámci tiskové konference Microsoftu došlo k velkému překvapení. Divákům byl totiž odhalen nový trailer ke hře Cyberpunk 2077 s překvapivým závěrem!

Apple představil novou verzi iPodů 7. generace!

Americký technologický gigant a jedna z nejúspěšnějších firem na světě představila „jablíčkářům“ další novinku. Tu tentokrát ocení především všichni milovníci hudby!

TOP 6 zajímavostí o hitu Mrtvý bod! Podle čeho je seriál pojmenován?

Na newyorském Times Square se najde taška, ve které je živá mladá žena, jejíž tělo je pokryto záhadným tetováním. Vůbec nemá ponětí, kdo je, odkud přichází a jak se tam dostala. Agent FBI Kurt Weller, jehož jméno má vytetované na zádech, byl díky tomu k případu povolán. Začíná se domnívat, že každé tetování je vodítkem ke zločinům, které bude třeba vypátrat. S každým vyřešeným případem se agenti dostávají blíž k identitě záhadné krásky, kterou prozatím pojmenovali Jane Doe

Severní Korea začíná vyrábět vlastní whisky. Destilát prý bude mít zázračné účinky!

Severní Korea chce produkovat svou první značku whisky. Alkoholický nápoj chce společnost Samilpo na trh uvést ještě letos. Destilát se bude prodávat v hranatých lahvích podobných skotské whisky Johnnie Walker, která je v Severní Koreji známá.