Natočí se pokračování úspěšného Jokera? Režisér Phillips konečně řekl, jak to je!

Snímek Joker je dost pravděpodobně snímkem roku 2019 a sklízí jeden úspěch za druhým. Všechny proto zajímá, zda se plánuje natočit pokračování.

TEST: Jak dobře se vyznáte v seriálu Kobra 11?

Viděli jste každý díl každé série Kobry 11 a máte pocit, že tento obíbený akční seriál znáte opravdu nazpaměť? Tak to si své znalosti ověřte v našem malém testu! Až ten totiž prozradí, zda jste při sledování dávali opravdu dobrý pozor.

Trailer k poslední bondovce DANIELA CRAIGA je tady! Co všechno nás čeká v Není čas zemřít?

Očekávaný trailer k nové "Bondovce" je konečně tady! A vypadá to, že Daniel Craig se jako agent 007 rozloučí ve velkém stylu.

Streamer dostal celoživotní zákaz hraní Fortnite kvůli podvádění. Před fanoušky se rozplakal

Závislost na hraní počítačových her může vzniknout velmi snadno a řada lidí si už svůj život nedokáže představit bez konzole. Když je tedy potom někdo o hraní připraví, zhroutí se jim svět!

Superrychlý přesun a luxus: Takhle vypadá cestování budoucnosti!

Vynálezci futuristického dopravního prostředku hyperloop na veletrhu v Dubaji ukázali, jak by mohlo vypadat cestování budoucnosti. Projekt, který se zrodil v hlavě vizionáře Elona Muska, by zajistil superrychlé cestování. Vozy na dráze mají dosahovat rychlosti až 1220 kilometrů v hodině.

Bezpečí pro mobilní závisláky! Ve světě vznikají chodníky pro zírání do smartphonu

Žijeme v digitální době a každý z nás má smartphone. A protože někteří jedinci nemohou bez svého chytrého telefonu být ani minutu, často i po silnici či chodníku kráčí s očima upřenýma do mobilu a nevnímají okolní svět. A aby se zabránilo nehodě, přišlo britské město Manchester s nápadem, jak zajistit mobilním závislákům bezpečí.

Novinky z natáčení Rychle a zběsile 9! Která slavná hudební hvězda se ve filmu objeví?

Natáčení devátého dílu Rychle a zběsile provází mnoho dobrých, ale i špatných zpráv ze zákulisí. Po nedávné informaci o tom, že byl z filmu vyškrtnut Dwayne Johnson se fanoušci mohou těšit na jinou hvězdu, která se v slavné sérii objeví.

Nesmrtelný Semir Gerkhan! Jak šel čas s ikonou seriálu Kobra 11?

Jestli je Chuck Norris vládcem všech rangerů, pak je Semir Gerkhan šéf německých silnic a dálnic! Nesmrtelný prcek totiž už seriálu Kobra 11 vládne 25 let, a zatímco jeho parťáci často umírají, on přežije i tu nejšílenější policejní honičku.

Barber shop nabízí služby zdarma, pokud zákazník zvítězí nad majitelem ve FIFĚ 20

Barber shopy jsou v dnešní době velmi populární a řada mužů jim dává přednost před klasickým holičstvím. Jedním takový opravdu unikátní barber shop existuje v anglickém městě Nottingham!

Mistři zastavárny: Jaký nejdražší předmět se v starožitnictví objevil?

Utratit několik set dolarů denně a pak vydělat tisíce. To je hlavní cíl Mistrů zastavárny! Starožitnictví Gold & Silver Pawn Shop v Las Vegas je rodinný podnik založený Richardem Harrisonem, který po letech převzal Rick Harrison. Lidé do starožitnictví nosí předměty různého druhu a některé kousky jsou vážně bizarní.