Bezpečí pro mobilní závisláky! Ve světě vznikají chodníky pro zírání do smartphonu

Žijeme v digitální době a každý z nás má smartphone. A protože někteří jedinci nemohou bez svého chytrého telefonu být ani minutu, často i po silnici či chodníku kráčí s očima upřenýma do mobilu a nevnímají okolní svět. A aby se zabránilo nehodě, přišlo britské město Manchester s nápadem, jak zajistit mobilním závislákům bezpečí.

Královský skandál! Vévodkyni MEGHAN MARKLE unikly na veřejnost nahé fotky

Krásná Meghan Markle je vévodkyní ze Sussexu jen pár týdnů, ale už má na krku první starosti. Novopečené manželce britského prince Harryho totiž na veřejnost pronikly soukromé fotografie! Co na to řekne královna?

Muž zázrakem přežil srážku s autobusem. Neuvěříte, co udělal přímo po nehodě

Tak tomu se říká klika. Brit Simon Smith (53) přecházel ulici, když v tom ho srazil autobus. Normálně by se jednalo o jednoznačný "smrťák". Při Simonovi však v té chvíli stáli všichni svatí a muž srážku přežil. Neuvěříte, jak se navíc přímo po nehodě zachoval.

Žena za volantem: Z parkování britské řidičky se budete popadat za břicho!

Kdo je lepší řidič? Žena a nebo muž? To je odvěký spor, který se snad nedá vyřešit. Po zhlédnutí videa, jenž ukazuje parkování řidičky z Británie, budou mít ovšem chlapi opět navrch. Ženin způsob zařazení svého vozu mezi další dvě auta je totiž až neskutečně vtipný.

Jak zabránit teroristickému útoku? Británie má novou tajnou zbraň

Poslední tři měsíce byly pro Británii tragické. Země se stala terčem hned třech teroristických útoků, při kterých zemřelo mnoho lidí. Vláda proto bouchla do stolu a povolala protiteroristickou jednotku se speciální strategií.

Žena koupila prsten za 300 korun. Nevěděla, že je diamantový!

V 80. letech získala žena z Británie prstýnek za pouhých 10 liber. Dlouho si myslela, že se jedná o bezcennou bižutérii. Letošního 7. června však jistě zůstala v šoku. Prsten byl prodán v aukční síni v Londýně za neskutečný balík peněz.

To je klika! Muž koupil starý vojenský tank. Skrýval miliónový poklad

Brit Nick Mead byl štěstím bez sebe, když na internetu narazil na nabídku k prodeji starého ruského tanku. Historická vojenská vozidla jsou odjakživa jeho velkou vášní a už léta je sbírá. Neváhal proto ani minutu a stroj se rozhodl koupit, aniž by tušil, jaký „zlatý důl“ se v něm skrývá.

ŠOKUJÍCÍ PROMĚNA: Z mladíka (15) se za dva roky stala hora svalů

Brad Willis je dnes již sedmnáctiletý kulturista, který před dvěmi lety náhodně navštívil fitness centrum. O posilování neměl tehdy ani ponětí. Nyní je z něj hora svalů, která se chce podobat slavnému Arnoldu Schwarzeneggrovi.