Tom Holland si konečně našel přítelkyni. Chodí s půvabnou blondýnkou!

Tom Holland patří mezi miláčky Hollywoodu a jako filmový Spider-Man sklízí velký úspěch. Jeho soukromý život je však stále zahalen tajemstvím a nikdo doposud pořádně nevěděl, zda herec s někým randí, nebo je single. Nyní byl však Tom na veřejnosti spatřen s tajuplnou kráskou a vypadá to, že je konečně šťastně zadaný!

BLOG: Život s nymfomankou? Není o co stát!

Troufám si tvrdit, že životním snem většiny mužů je potkat se s nymfomankou. Někteří pošetilci dokonce touží s nymfomankou žít.

TOP 10 partnerek hráčů MS ve fotbale 2018! Která z nich je nejvíc sexy?

Mistrovství světa ve fotbale 2018 už je v plném proudu! Celá planeta nyní se zájmem hledí na ty nejlepší fotbalisty, kteří doufají, že právě jejich země šampionát vyhraje.

Muž pozval svou přítelkyni do kina. Musí se však řídit jeho přísnými pravidly!

Není nic horšího, než když jste v kině na filmu, na který jste čekali snad celou věčnost, a zážitek vám zkazí neukáznění lidé kolem vás, kteří během promítání prostě nezavřou pusu! A jak všichni asi víte, mezi takové lidi se často řadí manželky a přítelkyně.

BLOG: Jak si najít holku? Zde je pár užitečných rad

Všechy ženský jsou stejný, ale každá je jiná. To znamená, že mé rady vždy fungují, ale nebude moje vina, pokud nevyjdou.

BLOG: Hlavně nebýt podpantoflák!

Vážení a milí muži. Tedy vlastně podpantofláci a samo zříkající se alfa samečnosti?! Můžete mi vysvětlit, jak je možné, že z vás žena udělá úplně jiné osoby?

Muži se cítí lépe s kamarády než s přítelkyní, ukázal průzkum

Trávíte čas mnohem raději s kamarádem než s přítelkyní? Nebojte se, rozhodně nejste sami. Podle výsledků průzkumu vědců z University z Winchesteru se zadaní muži i v tom nejsilněším vztahu necití dobře a raději vyhledávají společnost kamarádů.

Leo DiCaprio má novou milenku! Z téhle krásky se vám podlomí kolena

Každý ví, že Leonardo Dicaprio (41) je nejen skvělý herec, ale i pořádný milovník. Jeho postelí už prošla pěkná řada sexy modelek. Která kočička ohřívá Leovu postel tentokrát? To budete koukat!

NEUVĚŘITELNÉ: Sukničkář Dan Bilzerian si našel přítelkyni!

O drsňákovi Danu Bilzerianovi se mluvilo jako o nekorunovaném králi Instagramu. Nyní však jako by se po něm slehla zem. Co se stalo? Došly snad svalnatému vousáči peníze a skončil s životem plným nekonečných večírků? Ale ne, tady jde zcela o něco jiného.