V Rusku opět proběhla soutěž ve fackování. Podívejte se na šílené VIDEO!

Rok se s rokem sešel a v Rusku se opět pustili do zajímavé, ale rozhodně bolestivé soutěže! Kdo se stal králem fackování?

Barbie z posilovny! Ruska s mohutnými svaly udivuje celý svět

Je jí teprve 20 let, má obličej jako panenka, ale tělo jako profesionální kulturista. Ruska Julia Vins si zamilovala posilování a za její svaly by se nestyděl ani Arnold Schwarzenegge či filmový Rocky Balboa.

V Rusku vylepšili iPhone X. Pozlacená Tesla má i solární panel!

Toužíte po jedinečném mobilním telefonu? Chcete smartphone, který jen tak nikdo nemá? Pak vás výrobek od ruské firmy Caviar jistě zaujme.

Tohle je nejvíc sexy fotbalová rozhodčí světa! Od ní hráčům jistě nevadí ani červená karta

Fotbal většinou pískají muži, najdou se však i výjimky. V Rusku můžeme v pruhovaném dresu s píšťalkou potkat i pořádně sexy krásku. Ekaterina Kostyunina píská fotbal už dva roky a bezesporu patří mezi nejkrásnější rozhodčí světa.

Bojová výstroj budoucnosti: Rusko představilo Ratnik-3

Rusko čím dál více pokračuje v modernizaci armády. Na začátku října představilo nový bojový oblek vybavený nejmodernějšími technologiemi. Co všechno výstroj zvaná Ratnik-3 obsahuje?

GALERIE: Rus mění špinavá auta v umělecká díla

Nikita Golubev je výtečný ruský malíř a ilustrátor, který umí prakticky cokoliv proměnit v umělecké dílo. Dokonce i zašpiněné auto. Jen se podívejte, jeho malby zdobí nejeden moskevský kamion. Škoda to umývat, že?

Dobrodruh narazil na opuštěný sovětský bunkr. Skrýval mnoho vzácných věcí

Fotograf vystupující na YouTube pod přezdívkou Shiey se řadí mezi nadšence, kteří cestují po celém světě a zkoumají stará opuštěná místa. Jednoho dne vyrazil dobrodruh do Ruska, kde se mu podařilo objevit opravdový unikát. V okolí staré továrny narazil na plně vybavený bunkr z éry Sovětského svazu.

VIDEO: Ruský stařík vypije naráz 3 láhve vodky. Podívejte se, jak dopadne

To, že Rusové milují alkohol, je všeobecně známá věc. Statistiky loňské ledna dokonce ukázaly, že alkohol může ročně za předčasnou smrt 30 % ruských mužů a 15 % žen. Skoro to vypadá, že v zemi se razí heslo "Kdo nepije, není Rus". Jen se podívejte, kolik toho do sebe vyklopil jeden ruský stařík.

Barbie z posilovny: Dívka s mohutnými svaly udivuje celý svět

Je jí teprve 20 let, má obličej jako panenka, ale tělo jako profesionální kulturista. Ruska Julia Vins si zamilovala posilování a za její svaly by se nestyděl ani Arnold Schwarzenegge či filmový Rocky Balboa.