Google chystá novou sociální síť! Chce konkurovat Facebooku

Ačkoliv to společnosti Google s její sociální sítí Google + nevyšlo a neúspěšný konkurent Facebooku dnes již neexistuje, velký internetový gigant to nevzdává a podle posledních informací testuje novou sociální síť. Ta se má od těch ostatních však zcela lišit!

Apple představil novou verzi iPodů 7. generace!

Americký technologický gigant a jedna z nejúspěšnějších firem na světě představila „jablíčkářům“ další novinku. Tu tentokrát ocení především všichni milovníci hudby!

Vědci prý vynalezli materiál, pod kterým mizí věci! Stane se neviditelný plášť z Harryho Pottera realitou?

Pamatujete na neviditelný plášť, který měl Harry Potter a pod kterým všechno zmizelo? Také jste si při sledování filmů o mladém čarodějovi ve skrytu duše přáli, abyste ho mohli vlastnit? Tak to pro vás máme dobrou zprávu!

Z 0 na 100 za 1,8 sekundy? Pro elektromobil Miss R žádný problém

Zrychlení z 0 na 100 km/hod za 1,8 sekundy. To podle výrobců zvládne Miss R, nejrychlejší elektromobil světa od firmy Xing Mobility z Tchaj-wanu.

Gears of War 4 – návrat herní legendy?

Když jsem shlédnul první trailery na Gears of War 4, byl jsem vždy jako vodu opařený. Velkolepě pojaté animace, které by zfleku mohly být zakomponovány do akčních hollywoodských kasovních trháků, trailery dávaly tušit i napínavý a přesto dojemný příběh. Opravdu jsem se těšil. Jak tahle novinka, vycházející už za pár dnů, dopadla? Povedl se návrat legendy?