Milionář chce uspořádat skutečný souboj ve stylu Fortnite. Vítěz si odnese pořádný balík!

Máte rádi bojové počítačové hry a přitom oplýváte dobrými organizačními schopnostmi? Pak zbystřete, protože tu máme něco přesně pro vás. Neznámý milionář pro vás má výbornou nabídku.

Recenze Horizon Zero Dawn - letošní hra roku už v únoru?!

Ačkoli se únor teprve přehoupává do března, už teď se na herní scéně objevil klenot, který by bez přehánění mohl být hrou roku. Horizon Zero Dawn upoutal značnou pozornost už při ohlášení před dvěma lety, tehdy na první upoutávku reagovala publika po celém světě s otevřenou pusou a bradou rozbitou o zem.

Recenze For Honor - drsný středověk

Za čest - tak by se dal volně přeložit titul téhle středověké rubačky. Na herní scéně se zčista jasna objevila předloni a od té doby jsme si mohli zahrát jednu neveřejnou a jednu otevřenou betaverzi.

RECENZE: RIDE 2 – motorky znovu a lépe

Milestouni letos teda fakt jedou. Nejdřív to byl Sébastian Loeb Rally EVO, později Valentino Rossi The Game a teď je tady pokračování závodění motorek RIDE 2. Ani bych se nedivil, kdybyste si říkali, jaká že to je dvojka, když jste vlastně ani nezaznamenali jedničku. První díl byl totiž zřejmě jen takový pokus o proniknutí do světa specifického závodění hyper-rychlých dvoukoláků, dvojka se už dá nazvat plnotučnou gamesou, která toho má dost co nabídnout.

Návrat gangsterky ve “velkém” stylu – MAFIA III je tady

Na novou Mafii jsem se hodně těšil. Už od prvních informací a trailerů jsem si říkal, že tohle je přesně můj styl a odchýlení od původního zasazení v jedničce a dvojce mě nechávalo naprosto chladným. První dva díly jsou vynikající, kvalitu jim rozhodně nechci upírat, ale vůbec mi nevadilo, že bych si měl zahrát Mafii s úplně jinak pojatým příběhem. Před pár dny jsem se dočkal. Jak se tedy nová Mafie povedla?

Bioshock The Collection – herní klenot v lepším kabátku

Je těžké remastrovat něco, co už v základu vypadá skvěle. Řeč je o kolekci Bioshock Collection, souboru všech tří dílů této série od roku 2007 nově vydanou pro současné konzole. Zkrátka reedice, aby si Bioshock mohli vychutnat i ti, kteří se ke hraní dostali teprve nedávno. Bioshock je mezi hrami něco jako Lamborghini mezi auty. Jedna z nejlépe hodnocených herních sérií všech dob. Jak tedy dopadl facelift?

Deus Ex: Mankind Divided – lidstvo rozděleno

Jsou to pouhé dva roky, kdy jsem se rozhodl, že se po mnoha a mnoha letech vrátím ke hraní her. Zamrznul jsem krátce poté, co světem hýbal Carmagedon a od té doby jsem hraní nevěnoval téměř žádnou pozornost. Pak ale z ničeho nic přeskočila jiskra a byl jsem v tom zase. Jenže i dva roky poté, co jsem se do hraní opřel, zjišťuji, o jaký kus historie jsem vlastně přišel a stále přicházím. Minuly mě takové herní skvosty, jako je třeba právě série Deus Ex. Na nejnovější počin jsem proto, nabrífován tunou trailerů, článků a videí na youtube, opravdu těšil. Jak se tedy tahle scifi hraje někomu, kdo nemá žádné zkušenosti s předchozími díly? Velká část majitelů současných konzolí přeci jen nikdy předtím žádnou herní mašinu nevlastnila, nemluvě o mladších generacích, stojí tedy za to naskakovat do rozjetého vlaku?

Je libo výlet do vesmíru? Díky No Man´s Sky je to možné!

V podstatě nekonečný vesmír, miliardy planet a neomezená možnost pohybu. No nezní to úchvatně? Myslela si to i Sony, proto investovala do původně takzvané indie hry No Man´s Sky. Vychází po třech letech od oznámení, a i když dosud nikdo netušil, co má od hry vlastně čekat, čekání stálo za to.

Deadlight Director´s Cut – živí mrtví u vás doma

Na těch postapokalyptických hrách prostě něco je. Něco, co mě magicky přitahuje. S povděkem kvituju každou hru, která se v tomto žánru objeví a hltám všechny novinky jako zmrzlinu v parném dni.

GALERIE: Deadlight Director´s Cut – živí mrtví u vás doma

GALERIE: Deadlight Director´s Cut – živí mrtví u vás doma