Muž pozval svou přítelkyni do kina. Musí se však řídit jeho přísnými pravidly!

Není nic horšího, než když jste v kině na filmu, na který jste čekali snad celou věčnost, a zážitek vám zkazí neukáznění lidé kolem vás, kteří během promítání prostě nezavřou pusu! A jak všichni asi víte, mezi takové lidi se často řadí manželky a přítelkyně.

Fanoušci komiksů, pozor! Studio Marvel si pro vás připravilo další superhrdinskou pecku

Máte rádi superhrdinské filmy od Marvelu? Pak si tedy v kalendáři zaškrtněte 5. červenec. V ten den totiž v Česku vstoupí do kin snímek Ant-Man a Wasp.

10 typů lidí, které potkáte v kinech

Každý kinosál je jiný a přesto stejný. Platí to i o jeho návštevnících - všichni jsme lidé a všichni jsme jiní. Dává to smysl, že? Ani moc ne? Představte si tedy, že jdete do kina. První promítání velkého Hollywoodského trháku, který do kina přilákal (a během dalších pěti týdnů přiláká) velké davy lidí. Koho tedy můžeme v kině potkat? Kdo všechno nám tam bude dělat společnost?

To je pecka! Režisér Scorsese chystá film o slavném komiksovém padouchovi

Fanoušci komiksů, pozor! Režisér Martin Scorsese chystá samostatný snímek o postavě Jokera z Batmana. Na filmové plátno se tak vrátí nejoblíbenější komiksový padouch všech dob.

Malá australská smrt v kině

Jak překonat nevítanou sexuální rutinu? Zapomeňte na všednost, přiveďte k životu své sexuální fantazie a hlavně, pojďte na to! Možný návod jak prolomit ledy přináší komedie Malá smrt (The Little Death) k vidění v české premiéře 29. 11. 2015 na Australském filmovém festivalu (http://aussiefilmfest.cz).

Akční filmová novinka: Krycí jméno U.N.C.L.E.

Nového zpracování velmi oblíbeného televizního seriálu z šedesátých let se ujal režisér Guy Ritchie. Ve filmu s názvem „Krycí jméno U.N.C.L.E.“ hrají Henry Cavill („Muž z oceli“) jako Napoleon Solo a Armie Hammer („Sociální síť“) jako Illya Kuryakin.